Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy samsung s5230 la...

Van egy samsung s5230 la fleur telefonom és kéri a telefonzárat mikor bekapcsolom. Hogyan lehetne bekapcsolni hogy ne kérje a kódot? Vagy milyen megoldás van rá hogy feltudjam törni vagy ilyesmi szal hogy bekapcsoljam?

Figyelt kérdés
nem emlékszem a kódra mert rég használtam.

2013. febr. 25. 18:12
 1/3 A kérdező kommentje:
valami feloldó kód? megcsináltam aztis hogy nyomom egyszerre a volume+camera+pover gombot akkor bejött egy fekete háttér és piros betülev hogy download.. mit csináljak? * 2767 * 3855 # ezt meg eleve bese tudom irni mert csak 8-at irhatok be..
2013. febr. 25. 18:26
 2/3 Alex Fly ***** válasza:
Factory reset? Anno a lányom Alcatelén segített. Legvégső esetben újraflasheled...
2013. febr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok van már valami, a megoldással kapcsolatosan, a lányom telefonjának detto ez a problémája, az meg kizárt hogy újat vegyek neki :( erre is alig tudtam összeszedni a pénzt.

És ha nem sikerült megoldanod a problémát, akkor a Alex Fly tól kérdezném hogyan kell a Alex Fly válasza:


Factory reset csinláni?vagy ujra flash elni?

A válaszokat előre is köszi mert tényleg fontos lenne

2013. aug. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!