Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokian8 symbian - van még...

Petko0127 kérdése:

Nokian8 symbian - van még ilyen lehetőség?

Figyelt kérdés
régen még a symbian anna előtt ha rákattintottam a töltő kijelzőre mutatta a pontos szátaléklt . Belle óta ha rákattintok egy fül nyílik ki. Van valamilyen más lehetőség a megnézésére ?

2013. febr. 26. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
az ovistoreba rahedli alkalmazás van amiel meg lehet igy nézni
2013. febr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Nokia Battery Monitort használok. Egy egyszerű program, de nagyon jó. Az áruházból akár ingyenesen is letöltheted. Nekem anna nem volt rajra, rögtön a belle-el kezdtem, de én is hiányoltam, hogy meg tudjam nézni az akku pontos százalékát.
2013. febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem a Nokia Battery Monitorral csak annyi a bajom , hogy ha be sincs kapcsolva , gyorsabban merül a telefonom.
2013. febr. 27. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!