Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen net van a telefonodon?...

Milyen net van a telefonodon? (Telenor)

Figyelt kérdés

[link]


nem tudom melyiket válasszam. amire szükségem van az facebook, youtube, google nincsenek nagy igényeim, csak hogy ne legyen lassú és ne akadozzon, ráfizetni sem szeretnék a túllépésért...


Ilyen telóm van csak nincs benne pálca

[link]



2013. febr. 27. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
A YouTube-hoz kell minimum egy Mobil Online 500MB csomag viszont ezen a telefonon nem fogsz YouTube-ozni és mivel 3G Chip sincs ebben a telefonban így lehasználni sem fogod tudni az 500 MB-ot mert ahhoz túl lassú az EDGE kapcsolat. a klikk bőven elég lesz, még azt sem fogod tudni lehasználni ezzel a telefonnal.
2013. febr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2009ben ragadtál xd. szutyok teló. már akkor is az volt mikor kiadták :D
2013. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést, hogy nem telik Iphone 5-re... ezt is most kaptam mert már fél éve nem volt telefonom...
2013. febr. 27. 21:34
 4/7 Nadetényleg ***** válasza:
Túlhasználatért nem kell fizetni, de baromi gyorsan ki fogod meríteni a forgalmi keretedet. Azoknál a csomagoknál, amiket belinkeltél a Facebook sem ingyenes, úgy mint pl. a Smarttarifáknál: [link]
2013. márc. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ki beszél itt iphone 5-ről? :D egy 20-30ezres androidos alapkészülékkel normálisabban lehet netezni mint evvel.
2013. márc. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem nincs ennyi pénzem telefonra... örülök, hogy van mit enni ...
2013. márc. 3. 00:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Opera minivel elég szépen elboldogulnál.
2013. márc. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!