Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok mondani androidos...

Tudnátok mondani androidos telefont max.80 ezerig? Fontos szempontok: Fotó képminősége (beltér+kültér egyaránt), hardware-es felszereltség, kijelző.

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 00:16
1 2
 1/15 Balázs88 ***** válasza:
77%

LG 4X HD, 4,7"os HD IPS LCD kijelző, 4x1.5Ghz proci, 1Gb ram, 8Mp kamera, 16Gb memória(bővíthetó).

Használók jókat írnak a telefonról, gyors és folyamatos, megbízható.

85ezerFt függetlenül, ami nagyon jó ár.

Én ezt ajánlom.


majd biztos jönnek az xperia

2013. febr. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Balázs88 ***** válasza:

P vel, de ez jobb vétel.

Bocs ez lemeradt

2013. febr. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%

Newman N2 kínából.68 ezer kb szállítással együtt és a Samsung Galaxy S3 hardvere van benne.Nézz teszteket a neten,mennyire jó a teló!Itt egy videó róla:

http://www.youtube.com/watch?v=3fvDSiZ-HW0

2013. febr. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen az xpreiák mind nagyon jó képeket csinálnak.
2013. febr. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Balázs88 ***** válasza:

Hagyjuk a kínai utánzatokat, sose nem lesz olyan hardver mint az eredetikbe.

Én is néztem ezeket de megondoltam magam gyorsan.

Magyar nyelv se mindbe van, arra is figyelni kell.

2013. febr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Így van, én is az LG-t ajánlom, a P labdába sem rúghat mellette.
2013. febr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ja de a p bő 20al kevesebb.
2013. febr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De ha már rászán 80 ezret, akkor ne 60-ért vegyen gyengébbet.
2013. febr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
80 környékén SL is van. Ahhoz képest ez a 4x hd jobb hardverben, nagyobb a kijelző, viszont fotózásnál nem tudom mennyire teljesít jól. Félreértés ne essék, nem ezzel akarok profi fotókat készíteni, hanem egy képfeldolgozásos projekthez kéne. De láttam egy képet, amin egész korrektül teljesített beltéri fotózásnál. (szöveg olvashatósága a lényeg) Meg hát sony szép meg minden, viszont van alján az a műanyag bigyó, ami idővel szerintem össze-vissza le fog jönni és zavaró lesz. Megfontolandó az LG. :) Esetleg valakinek még valami ötlete?
2013. febr. 28. 14:06
 10/15 A kérdező kommentje:
Kínai telefonokat inkább nem rendelnék. Nem azért, mert hogy annyira aggódom a felszereltség miatt, hanem kb. nem igazán tudok mit csinálni, ha elromlik valami. Csak azt tudom tenni, hogy visszaküldöm (szállítási költség + macerás + sok idő). Itthon nem találnék olyan szervizt, ahol javítanák, mivel kétlem, hogy rendelkeznének megfelelő alkatrészekkel hozzá, plusz nem is igazán ismerik szerintem. Meg én peches vagyok ilyen szempontból, tuti megfognák a vámon és akkor jönne rá még egy szép összeg.
2013. febr. 28. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!