Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen készüléket válasszak?

Milyen készüléket válasszak?

Figyelt kérdés

A mai nap voltam a szervizbe hogy átvegyem a megjavított telefonomat, de ez nem jött össze mert ugyanolyan rossz mint ahogy beküldtem. Az elmúlt 2-3 hónapban ez a 3. eset. A Telenorban azt mondták, hogy amennyiben nem sikerül a javítás nyugodtan kérhetem a telefon cseréjét. Csak az a baj, hogy ezt a telefont a Telenor már nem forgalmazza (Samsung Galaxy Gio), és ha nincs raktáron nekik akkor egy másik készüléket kell választanom. Nyilván célszerű tudásilag megegyezőt vagy jobbat választani. Kicsit szétnéztem a honlapon, és leszűkítettem a kört. Összesen 5 Samsung telefont hozott ki ami tudásilag hasonló szinten van az enyémhez, és ami valamire való az 50.000 Ft vagy már 100.000 Ft fölött van (Samsung Galaxy Ace meg ezek az újabbak), és ugye ha a készülék drágább mint amennyiért vettem a Gio-t akkor rá kell fizetni. A Gio annó 40.000 Ft volt, de mi 30.000 Ft-ért vettük, mert apum aláírt egy két éves hűségszerződést így csak 30.000 Ft-ba került. Ilyen árban már ilyen tudással rendelkező telefont nem lehet venni. Am kártyás vagyok, és mindenképpen az szeretnék lenni. Illetve ragaszkodom a márkához.

Ti melyik Samsung készüléket választanátok?


2013. márc. 1. 12:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Tehát a kereső által kiadott lehetőségek: Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy Mini (ehhez nem ragaszkodnék), Samsung Galaxy S II, Samsung Galaxy S III mini, Samsung Galaxy Ace Duos
2013. márc. 1. 12:34
 2/9 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Ace 2 van 50e Ft körül.
2013. márc. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Galaxy Mini 2 30körül van kártyás csomagban(De én akkor is Tipo-t ajánlanék, mert jobban megéri)
2013. márc. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A Galaxy Mini-kről azt hallottam hogy nem éppen a legjobbak, úgyhogy ehhez nem ragaszkodnék. A Galaxy Ace 2 nem rossz, hasonló a Gio-hoz, de nem tudom hogy van-e nekik...
2013. márc. 1. 13:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem az én dolgom, de... Miért csak Samsung? A leginkább túlárazott telefonokat hozzájuk lehet kötni.
2013. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az előző telefonom Sony Ericsson volt és nem éppen tartott sokáig, az azelőtti telefonom pedig Samsung ami még mindig jó (csak nem az enyém). Nekem a Sony nem megbízható, a többi márka pedig számomra ismeretlen. Így mindenképpen ragaszkodnék a Samsunghoz.

De ha tudtok hasonló árban mondani típust azt is szívesen fogadom.

2013. márc. 1. 19:22
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem is volt rossz tapasztalatom sony ericsson-nal (k750i), de aztán tavaly előtt x10 mini pro-t vettem, és király volt. Most meg már nem is ericsson , hanem "sima" sony. Ja és most tipo-m van és semmi baja, immár 3hónapja .
2013. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Értem. Nekem a K750i-m a mai napig hibátlan, amivel pórul jártam, az egy SE Live with Walkman. Ugyanis letört az alaplapról a bekapcsoló gomb. Hiába forrasztottam ipari körülmények között, jó minőségű ónnal, 2 hónapot bírt. Ellenben a mostani telefonom egy felsőbb kategóriás Sony. Semmi baja nincs, pedig kapott egyet anno az asztal sarkával, mikor leejtettem. Szóval nem rosszak, csak néha szériahibás egy-egy készülékük. De ha továbbra sem nyert meg a Sony, én inkább javasolnám a Telenor One Touch S-t (Alcatel OT-995), vagy a ZTE Blade 3-mat. Bár az Alca szoftverére sok a panasz.
2013. márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom hogy az ilyen telefonoknak mint a Telenor OneTouch meg a ZTE nincs is neve. Ezek nem telefonok...
2013. márc. 1. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!