Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia J vagy Xperia Sola?...

Xperia J vagy Xperia Sola? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Én az Xperia J felé húzok a nagyobb kijelző miatt.Melyik a jobb?
2013. márc. 1. 14:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
a sola hardveresen messze jobb...
2013. márc. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Sola, de kicsi a kijelzője.
2013. márc. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
egy 3.7-es kijelző mióta számít kicsinek?
2013. márc. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Mióta megszoktam 4,7-et. Még 4-hez képest is kicsinek érződik. Aki használt már nagyobbat nem fog kérni többet ekkorát.
2013. márc. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Xperia.floyd ***** válasza:
100%

Hiába a nagyobb kijelző - nem mintha olyan sokat számítana 0.3" mint pl. 1 col már azért - ,de nem érdemes kiadni annyi pénzt érte mikor hardveres szinten belépő szintnek számít szinte , mondhatjuk azt is , hogy nem egy kategória. A Sola sokkal modernebb darab egyedül annyi a különbség , hogy nem kapja meg a J-hez képest a JB-t , ami azért jót tesz az akadásmentességnek...

Bár Játékra nem fogod tudni nagyon használni , igaz nekem X8-asom van , az sem mai darab , de az Adreno 200-as már elavult GPU. Az ára pedig majdnem egy Sola-nak felel meg , szerintem feleslegesen ne adj ki pénzt egy túlárazott darabra.

2013. márc. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%

"Sola, de kicsi a kijelzője."


Ja, kicsi.

Mert neked 4.7-es van. Csak épp a kérdés nem arról szólt szvsz, hogy neked mi a megfelelő, hanem 2 telefonról.

kemény 0.3 collal kisebb a sola kijelzője, a hardvere pedig fényévekkel jobb.


Ui:


Nem tudjátok végre abbahagyni a 2010-es x10 mini óta ezt a sony (ericcson) kis kijelző dumát? Kezd már qrvára unalmas lenni ennyi idő után...

2013. márc. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Mivan hülyegyerek fáj, hogy másnak is van véleménye? Ha éppen HTC One V-ről lett volna szó akkor is azt mondtam volna, hogy kicsi. Egyszerre használok egy 4, és egy 4,7-es telefont, de még 4-hez képest is jóval kisebb a 3,7. Amúgy meg én is a Solát írtam úgyhogy vegyél vissza.
2013. márc. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%

Itt nem arról van szó szerintem, hogy neked mi az ideális, hanem 2 adott telefonról...


hábé?


ismerős vagy baxd meg, ha valakinek más a véleménye felkapod a vizet. Nemrég még a 3.2-es kijelzőjű wildfire s volt nálad a király...


(redondo36 név mond valamit)?

2013. márc. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Már sokszor leírtam, hogy régen volt. Igen mond, te sem vagy semmivel jobb nálam. De ha igazi nagy arc lennél legalább a neved felvállalnád. És nem tudom ki kötött kibe ;)
2013. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"egy 3.7-es kijelző mióta számít kicsinek?"


ez mióta belekötés?


Én nem vagyok különb, lehet de te túlteszel rajtam.

Én nem szoktam felkapni a vizet, ha valaki nem ért egyet velem.


És a 89%-os válaszolónak pedig igaza van, csak most esett le, ha sony telefonról van szó még ma is egyesek a kijelzőméreten baxkódnak.


Xperia Z-vel mi lesz a bajod? Túl nagy?

2013. márc. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!