Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telóguruk segítségét kérném!...

Beviz Elek kérdése:

Telóguruk segítségét kérném! Xperia J-re kéne felrakjam a NFS - Most Wantedet! Hogy lehet felrakni?

Figyelt kérdés

A crackelt apk megvan, telepítem, le akarja tölteni az sd datát, de!

Sajnos ebben már van belső memória képeknek, stb (2 giga), és emiatt a teló oda akarja letölteni, nem a 16 gigás memkártyára. A sd data 2 giga, helyet akar felszabadítatni velem, de lehetetlen. Ilyenkor mi a teendő?


2013. márc. 1. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Letöltöd PC-re, és onnét rámásolod az SD kártyádra a kapott mappát (com.ea.games.nfs13_na). Egész pontosan ide:

SD kártya/Android/data


Utána csak el kell indítsd a játékot.

2013. márc. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, de sajnos nem megy....


Mivel ennek osztott a belsö memóriàja, ezèrt a belsö memória (android data-nak, kèpeknek, csengöhangnak) a "sdcard", a memkàrtya pedig az "ext_card".

Ha a memkàrtyàra rakom, akkor a teló ugyanùgy le akarja tölteni (mivel ugye a megadott elèrèsi ùtvonalon nincs), de a "sdcard" nevü belsö memóriàra meg nem fèr fel.


Tehàt 2 dolgot tudnèk (amikhez nem èrted)

1. Az apk-t szerkesztövel megnyitni, az sd data elèrèsi ùtvonalàt àtìrni "/ext_card/android/data/com.ea.games.nfs13_na"-ra

Vagy

2. àtìrni a neveket, az sd kàrtya legyen a sdcard ès a belsö az ext_card. (Próbàltam, de hiàba rootolom, nem tudom àtìrni).

2013. márc. 2. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!