Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik éri meg jobban? Nokia...

Melyik éri meg jobban? Nokia lumia 610 vagy sony ericcsony xperia tipo?

Figyelt kérdés

2013. márc. 1. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
a tipo, de inkább xperia u
2013. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem egyik se.


Androidot alapból nem vennék. Arról váltottam...


wp7-es telefont megint csak nem vennék. Max 2 év és elengedi a microsoft a kezét.


Akkor inkább egy 620-as, vagy 520-as. Azokon már wp8 van.

2013. márc. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Vársz pár hetet, kijön a Galaxy S4 és a S3 fillérekbe fog kerülni. Annál meg nemigen találsz jobbat.
2013. márc. 7. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Billykiller válasza:
46%
Sony, nekem ilyen van, és nagyon megbízható, gyors, fagyásmentes. A win 8 igaz, hogy új op.rendszer, de már elavult is egyben. Nem érintőképernyős készüléken gyakorlatilag használhatatlan. Ma az Android fejlődik a leggyorsabban. Pl, sok gps gyártó is kacsingat az Android felé.
2013. márc. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez ígen Billykiller.


Látom te se használtál még soha wp telefont. Mert ha csak 30 percet is lett volna a kezedbe, akkor nem írnál ilyen hülyeséget. :d


Egyébként se win8. hanem windows phone 8. És egyáltalán nem elavult. :d


"Nem érintő képernyős készüléken gyakorlatilag használhatatlan." Ezt meg úgy írod, mintha androidba lenne gombos telefon. xd


Az android felé azért "kacsingatnak" a gyártók, mert az még most ingyenes. :d Meg mert az ólcsó szarokon az van, és a sok hülye úgyis megveszi...


Hát én biztos nem bíznám rá magam egy olyan eszközre, amin android van. Köszönöm elég volt.


De mind 1. Leszarom. xd


Olvasgassatok kicsit.


[link]


[link]

2013. márc. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Vársz pár hetet, kijön a Galaxy S4 és a S3 fillérekbe fog kerülni. Annál meg nemigen találsz jobbat."


Ja, rögtön vagy 100 ezret fog esni az ára...

2013. márc. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Billykiller válasza:

Én legalább nem bújok a névtelenség mögé. :(


Egyébként ha win portálokat olvasol vagy ajánlasz (50%-ban), biztos, hogy csak dicséreteket olvashatsz. Szerinted miért adja most harmad áron a wp 8-at a ms, telefon gyártóknak? Hogy pl a Nokia ezt tegye fel a telefonjaira. És? A nokia nem ezt teszi mert szerinte sem jó op.rendszer.

Nekem Sony xperia S lt26-om van, ami nem nevezhető nagyon szar telefonnak.

2013. márc. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem nevezhető szar telefonnak, de mégis az. :d Az android olyan mint valami vírus. Gondol egyet, azt nyomozgat utánad. Adatokat küldözget. Kikapcsolt alkalmazásokat nem indít el. Amikor hívnak nem jelez. Meg még sorolhatnám. Ha valakinek ez kell, akkor vegyen ilyet. Hát én ezt meguntam. Ezért váltottam wp fele. Az ugyan nincs olyan "fejlett" mint az android. De a wp legalább működik. A beállítások úgy maradnak, ahogy beállítom. Nem gondol egyet a telefon, azt alkalmazásokat futtat a háttérben random módon. Ébreszt is ha bekapcsolom az ébresztőt. Ja és reggelre nem kapcsol ki a lemerülése miatt. Nem úgy mint a droid. Végül is, csak ilyen problémák vannak az androiddal. Meg még az, hogy több magos és ghz-s hardveren is úgy belassul mint a fene.


Pl a csodálatos s4-es is egy idő után belassul. Sőt, van ahol nem is reagál. :d


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=T_Hne..

2013. márc. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!