Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? Pénzt...

Milyen telefont vegyek? Pénzt nem számít!

Figyelt kérdés
Venni akarok egy jó telefont! Apa ezer éve előfizetéses és jó részletfizetési lehetősége van, valamint most kezdtem el dolgozni. Lényeg h venni akarok egy nagyon jó telefont!
2013. márc. 1. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha az ár nem számít: LG Nexus 4, HTC OneX+(A One-t is megvárhatod akár), Nokia Lumia 920, Galaxy S3 vagy Note2(megvárhatod az S4-et is akár), Blackberry Z10, rendelhetsz Meizu MX2-t, vagy OPPO Find 5-öt Kínából, heteken-hónapokon belül sorra is kerülsz, mire kapsz egy darabot...
2013. márc. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha nem szamit a penz akkor vegyel egy vertut...

masfel millioert premium szolgaltatasok,exclusive keszulek,egyedi,nem fog szembejonni senki kezeben...

2013. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2


És egy kalap szar.

Tehát max menőzésért szabad olyat venni, bár normális ember amúgy is inkább kinevet, amiért átvertek, minthogy istenítsen.


Amúgy HTC One és Asus Padfone Infinity a jelenlegi abszolút legjobb, mindkettőben szinte ugyanaz a hardver, One-ban elméletileg jobb/különlegesebb a kamera, Asus viszont sokkal inkább stock Androidot futtat, ami nekem jobban tetszik, mint a HTC Sense, bár ha custom UI-kat nézzük szerintem Sense a legjobb.

Viszont ezek szerintem sosem lesznek szolgáltatótól kaphatóak, talán a HTC, de az sem biztos (Droid DNA sem lesz itthon kapható).


Ezek után Nexus 4 még a dobogós, Telenornál lesz kapható, jóval drágábban, mint külföldön.

2013. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg az Xperia Z és a Htc One áll az első helyen. ezen kívül tényleg az asus padfone infinity, oppo find, lg optimus g pro, esetleg megvárod az sIV-et.
2013. márc. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jelenleg a kaphatóak közül az Xpeeia Z a legjobb, utána a Nexus 4 (ugyan olyan hardverük van, de a Z full hd kijelzőjű).

De én a helyedben megvárnám a Htc One-t, mert szerintem legalább olyan jó telefon lesz, mint a Z.

2013. márc. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

SONY-k kzül bármely felsőkategóriásat, vagy a Samsung Galaxy Note.


Nem cinkelésből, de az számít, hogy sokáig bírja és testreszabható legyen, vagy hogy villogj vele?


Amikor én telefont vettem, nekem az volt a szempont, hogy tudjam sokáig használni. Régen is SONY-m volt, most is az van, mert nekem bejött.

Másnak a Samu jött be, másnak az Iphone. Eltérőek az igények és az ízlések.


Szerintem nézz szét mobilos oldalakon (pl. mobilarena. hu), hogy melyik telefonról mi a vélemény. Ergo tájékozódj.

2013. márc. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 baad ***** válasza:
Ha jót akarsz, akkor iPhone 5. Méret az igényeid szerint. Ha sokat fényképezel / videózol akkor mindenképp 32/64GB.
2013. márc. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!