Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mostanság miért szidják...

Mostanság miért szidják annyira a samsungot?

Figyelt kérdés
Érdekes mert sok embernek van...sőt tömeg telefon mégis mindenki azt mondja hogy ha választasz sony és samsung között akk egyértelműen sony....de miért? nekem van egy samsung galaxy-m és kiválóan működik!!igaz android 2.3as van rajta meg 800mhz-es proci szval ez már elég jó...persze tudom hogy vannak sokkal jobbak is már!

2013. márc. 3. 22:44
 1/7 A kérdező kommentje:
egyébként a wifi is gyors és az akksi is sokat bír!!
2013. márc. 3. 22:46
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha neked jó, akkor jó.Egyébként ahhoz képest, hogy hol tart ma a technika (cpu szinten 4x 1,3-5 GHz), akkor a ma már elég gyengének számít.Lassan már a belépő szintű telefonok is GHz-es cpu-val jönnek ki.Idén legalábbis trendi lesz.


Sony-Samsung között meg azért mondjuk a sony-t, mert a gyári romot jobban optimalizálják, és az ár-érték aránya is jobb.

2013. márc. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem szidják.
2013. márc. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert minden hülye Galaxy Y-t, Minit, Ace-t és efféle szarokat vásárol, amik ráadásul túlárazottak De a jobb telefonjaik (Galaxy S, SII, SIII, Note, Note II, W, R) jók nagyon. Igaz, azok is drágák.
2013. márc. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A galaxy w és az r is rossz!


Azért szídjuk a samsungot, mert egy olyan telefonjuk sincs, aminél ne lehetne jobbat mondani olcsóbban vagy ugyan annyiért, főleg az Ace, y, mini, gio vackoknál.

2013. márc. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pontosan ezekért. Ha össze is raknak egy jó telefont, (megjegyzem: a Galaxy Ace szerintem egyáltalán nem az) a Sony ugyanannyiért, vagy olcsóbbért hasonlóan jó, de nem ritka, hogy jobb telefont kínál.
2013. márc. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:

Én speciel nem szidom.

Azonban akármekkora hype-ot keletenek körülötte, azért a Samsung alapvetően egy olyan cég, ami olcsó tömeggyártással foglalkozik -még annak ellenére is, hogy egy ideje jelen van a csúcskategóriában is.

Míg az általad említett Sony évtizedek óta stabilan tartja helyét a felsőközépkategóriában...

2013. márc. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!