Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy új telefont, de a...

Vettem egy új telefont, de a régi sim kártyámat tettem bele és az egyenleg nullázódott rajta. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Egy Samsung Galaxy Mini 2-ről van szó.

2013. márc. 4. 19:30
 1/5 Argloss ***** válasza:
Ha volt bekapcsolva internetcsomagod akkor valószínűleg az okozta a dolgot.
2013. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, valamit elnéztél.
2013. márc. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok hívni senkit és két sms-t is kaptam hogy nincs az egyenlegen semmi :( Első, kérlek tudnál még erről mondani valamit? Köszi, megy a zöld!
2013. márc. 4. 19:43
 4/5 Argloss ***** válasza:
100%

Az okostelefononokon lévő programok szoktak frissülni. Ha a beállítások (wifi és hálózatok, mobilhálózatok) között be van kapcsolva az adatforgalom és a kártyádon aktiválva van valamilyen internet csomag, akkor bizony frissít is, mert ameddig van pénz a kártyádon addig net is van. Az előfizetési díj nélküli netcsomagok minden szolgáltatónál adatforgalmi díjasak, szóval ha használod fizetni kell érte. És bizony sokat. Így eshet meg, hogy pillanatok alatt nullázódik az egyenleged.

Ma már ugyan a szolgáltatóknak tilos ezt az alap csomagot bekapcsolni, de régebben nem volt. A T-mobile-nál online is le lehet mondani, aktiválni másikat. Feltételezem, hogy a többi szolgáltatónál is lehet.

2013. márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát ez eléggé kib*szás. Csodálom, hogy még senki nem támadta ezt.
2013. márc. 4. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!