Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Holnap elcserélem a telefonoma...

Gyopika kérdése:

Holnap elcserélem a telefonomat egy Samsung Galaxy Minire de félek hogy talán átver és nem eredeti a telefon ' Hogyan tudnám ezt megállapitani?

Figyelt kérdés

2013. márc. 4. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha eredeti, akkor se cseréld, mert egy rakás szar. Bár attól függ, milyen telefont cserélsz, egy S5230-at megéri.
2013. márc. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
BlackBerrz Bold 9700
2013. márc. 4. 22:44
 3/5 anonim ***** válasza:
El ne cseréld, legalább másfélszer annyit ér a tiéd, ha jó állapotú, akkor kétszer annyit is. Ha el akarod adni, hirdesd meg 25 ezerért, el fogják vinni, annyiért meg kapsz a Mininél ötször jobb telefonokat használtan.
2013. márc. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat ellege karcos meg a festek is levan kopva rolla ...Sokszor lefagy meg asztan beletortem a fulhalgato dugaszat ! Ja es a hangszoroja is szarul megy ! Nem tudom mit tegyek egyik enem oda adna a masik meg nem !
2013. márc. 4. 22:57
 5/5 anonim ***** válasza:
én a helyedben nem cserélném
2013. márc. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!