Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Sony (Ericsson) telefon...

Melyik Sony (Ericsson) telefont vegyem meg?

Figyelt kérdés

-50000 forint körül

-minimum 5 megapixeles kamera

-minimum 1Ghz processzor


Amik nem a legfontosak,de jó lennének:

-előlapi kamera

-egyedi külső(Pl.homorított hátlap)


Sony Xperia U-n,P-n gondolkodtam,de nem nagyon tetszenek



2013. márc. 6. 22:06
 1/2 anonim válasza:
Ha kis vagány vagy és szereted a fényeket akkor az U neked való. Ha viszont egy komoly, jó telefont akarsz akkor viszont a P nyer,mert ennek a telefonnak van whitemagic technológiája, ami nagyon hasznos. Már 1 éve használok én is egy ilyet és tökéletesen végzi a munkát, a többi elgörbülhet mellette. A legújabb frissítéstől nagyon gyors lett,kiváló.Én a P-t ajánlom, erős telefon (2 magos 1Ghz-s proci), az akksija pedig egy pár hét után elég jó, az elején gyorsan merül
2013. márc. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de a P-re nem nagyon lenne pénzem.Amúgy meg az is baj,hogy a P és az U memóriája nem bővíthető :/
2013. márc. 8. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!