Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék telefont venni és...

Szeretnék telefont venni és eddig leginkább a Sony Xperia U fogott meg legjobban! Tudnátok nekem mondani róla előnyöket és hátrányokat is?

Figyelt kérdés

szerintem ez a telo éri meg legjobban az árát.

ui.:előre is köszönöm a hasznos válaszokat!!!


2013. márc. 7. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem bővíthető, NEKEM kicsi a kijelzője, viszont tetszik a több színű LED világítás.
2013. márc. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

esetleg a sola

kn ugyan az, mint az u, csak bővíthető (persze drágább is)

2013. márc. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem bővíthető, idegesítő világító csík, NEKEM nem jön be a sony kezelőfelülete, és szerintem iszonyatosan ronda szegény :D

Viszont nagyon dícsérik, végülis kapott egy kétmagos procit, gyors, és állítólag jól van optimalizálva... bár olyan mélyen nem folytam bele a témába, nekem nem szimpatikus az a telefon, de nem mondom hogy rossz :D csak tényleg a fő kérdés, hogy elég lesz-e az a memória ami benne van, mert nincs "bedugok egy sd kártyát"..

2013. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Húgom használja elsősorban, de valamennyi tapasztalatom van:


+Kiegyensúlyozott harver

+Jó kijelző mind felbontást, mind minőséget tekintve

+Egész jó GUI


-Az indokoltnál több helyen recseg, túlságosan műanyag

-A világító sáv nem kapcsolható ki. Próbálj meg éjszaka olvasni, vagy akár csak böngészni rajt, őrjítő

-Fagyásra hajlamos

-A Sony telefonok szervizelését a Cordon Electronics (régi nevén Cirma) végzi, így a készülékre adott garanciát gyakorlatilag lehetetlen érvényesíteni: eláztattad, fizikai sérülést okoztál, illegálisan cseréltél szoftvert, ezért buktad a garanciát. Ha nem tetszik, perelj.


Árát tekintve egyébként egész jó készülék.

2013. márc. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!