Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia 3720c telefonomat...

A Nokia 3720c telefonomat felismeri-e, tudja-e kezelni a Nokia Suite program?

Figyelt kérdés
Tudomásomra jutott, hogy a Nokia PC Suite-et már nem fejlesztik tovább; helyette van a Nokia Suite. Miután legutóbb szinkronizáltam a telefonom naptárát a Microsoft Outlook 2003-assal, a PC Suite naptárát nem tudom használni, mert megnyitás után mindig hibát ír ki és leállást jelez. Ez szoftverfrissítés (hibák kijavítása) után is ugyanúgy megvan; ezért lenne jó tudni, hogy a Nokia Suite kompatibilis-e a 3720c telefonnal, mert akkor letöltöm.
2013. márc. 8. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha felmész a nokia.hu-ra könnyen megtudhatod.
2013. márc. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jártam már ott; onnan tudom a fenti információkat, meg onnan töltöttem le a PC Suite telepítőfájlját, ami állítólag a hibákat kijavította a szoftveren. De azt, hogy a készülékkel a telefonom kompatibilis, csak most tudtam meg; úgy látszik, elkerülte a figyelmemet. Kösz, hogy írtál, mert így jobban utánajártam... :-)
2013. márc. 8. 10:43
 3/3 A kérdező kommentje:
Most meg telepíteni akarván kiírja, hogy a merevlemezen kevés a hely: legalább 2 GB szabad hely kell ahhoz, hogy ne teljen be rögtön a telepítéskor a tárterület. Milyen program ez a Nokia Suite, hogy ennyi hely kell neki?! Szemetek!
2013. márc. 8. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!