Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak annyit szeretnék kérdezni...

Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy egy tanárnak van-e joga arra, hogy használja a tölem elvett telefont (pl: fogadjon rajta hívást)?

Figyelt kérdés
Egyszer történt, hogy órán megnéztem az idöt a telefonomon(mivel a teremben nem müködött a falióra)és a tanár(szó szerint)elvette a telefonom. Majd mikor visszakaptam töle(mert nem adta a széfbe, hanem nagy lehetöséggel hazavitte)mondta nekem, hogy kaptam egy hívást a szüleimtöl és ö meg felvette és beszélt velük. Èn mint diák meg azt gondoltam, hogy van-e erre egyáltalán egyetlen kib*szott joga?

2013. márc. 9. 14:39
 1/8 dirtboy ***** válasza:
74%

még arra sem hogy haza vigye.

hány éves vagy hogy ilyet hagysz egy tanárnak?

az még okés hogy az órára magához veszi de amint kicsengetnek én már vissza is vettem volna tőle.

2013. márc. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%

joga nincs még elvenni sem elméletileg, de ez szinte mindenhol úgy van, h elveszik, nálunk meg adtak x óra "közmunkát", és csak azután adták vissza, ha ledolgoztad...

használni meg még annyi joga sincs

2013. márc. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kösz emberek! Nagyon segítettetek.
2013. márc. 9. 15:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elvenni sincs joga, de jó eséllyel benne van az iskola házirendjében, hogy nem viheted be az iskolába, így pl. simán felszólíthat arra, hogy dobd ki az ablakon, mert azzal kikerül az iskola területéről. A többi a te problémád, elvégre minek vitted oda, ha tilos.
2013. márc. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

nincs joga elvenni.

éntőlem egyszer vette csak el a tanár idén, pedig sokat netezek, meg játszok órán, úgy kell csinálni hogy ne vegye észre, pedig az első sorban ülök.

Ha meg mondja hogy vigyem ki, azt mondom hogy nem viszem, és szépen elteszem a zsebembe.

Ha meg nagyon erősködik akkor kiveszem a SIMkártyát, a telefont meg odadom neki, de ha csak úgy elvenné, és nem adná vissza az óra végén, ki kell hívni a rendőröket, ez lopás.

2013. márc. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg a tanároknak már nagyon teli lehet a töke az órán fészbúkozó kis kötsögökkel, akik a csak a jogaikról pampognának. És milyen kár, hogy manapság nem lehet rendesen fölpofozni az ilyen kis homárokat...
2013. márc. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
zoligyereknél a pont.
2013. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a rajztanár tavaly megengedte, hogy telefonozzunk. Mondta, hogy akit meglát telefonozni, elkéri belőle az aksit...és tényleg. :D Akinek meg nem lehet kivenni, azt meg állandóan csesztette az állatságaival. :D
2013. márc. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!