Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT 991 telofonon hogy...

Alcatel OT 991 telofonon hogy tudnám levenni a fényképező hangot?

Figyelt kérdés

2013. márc. 9. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nem véletlenül van benne gyárilag és vannak erre kötelezve az európába forgalmazott készülékek gyártói. Valószínűleg van egyébként rá megoldás, de nem egyszerű, valószínűtlen, hogy anélkül meg tudnád csinálni, hogy egyébként kárt okoznál a rendszerben.
2013. márc. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is alcatel van és sehogy nem tudom levenni ez nagyon idegesít kerestem már megoldást rá itt is meg szakembernél is, frissítettem androidot hátha, de semmi... nemtudom ez miért jó de engem idegesít
2013. márc. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért jó mert így nem tudsz vele "titokban" fényképezni. Ez a lényege. Minden szoftverbe kötelező beletenni, elvileg ki lehet benne kapcsolni, de ez nem egyszerű feladat, eléggé rendszerspecifikus ráadásul szóval nem valószínű, hogy előképzettség nélkül menni fog valószínűleg én sem tudnám megcsinálni, talán még a sajátomon sem.
2013. márc. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha titokban akarok fotózni csak befogom a hangszórót és csinálom a képet nem nagy cucc. Aki akarja megtudja oldani úgy is ez szerintem marhaság hogy szabályzatban benne van. Ráadásul a mai kütyükkel elég messziről is lehet fotózni az enyém egy gagyi telefon de ha akarok tudok zoommolni és nem roncsolódik nagyon a kép. Onnan kizárt, hogy meghallja valaki, hogy dugiba fotóztam. De el se tudok képzelni olyan helyzetet, hogy dugiba kelljen fotóznom...
2013. márc. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézz utána, ha nekem nem hiszel, mielőtt kijelented, hogy marhaság, azt pedig megnézem, hogy milyen telefonnal készítesz értékelhető fotót bárkiről 5m távolságon túlról. :)
2013. márc. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jaj nem arra mondtam, hogy marhaság, hogy nem hinnék neked, hanem arra, hogy ez a törvény marhaság

attól függ végül is kinek mi az értékelhető fotó de pl a telefonommal a tanterem végéből lefotóztam a táblát (lusta voltam leírni a házit, mert kicsöngettek:D) és simán olvasható volt az kb 10méter távolság de lehet sokat mondok...

2013. márc. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó azért a táblára viszonylag nagybetűkkel írnak, azért az más. Egyébként a Nokia PureView 808 pl. valószínűleg alkalmas arra amit írtál, de egy átlag telefon nyilván nem. Ezek a szabályozások pedig mindig magukkal hozzák azt, hogy valaki egy irodában, öltönyben nyakkendőben ücsörögve leír valamit ami szerinte tök jól hangzik közben pedig fogalma nincs a gyakorlati alkalmazás(hatóság)áról.
2013. márc. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!