Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Sony Ericcson Live...

Glekfan kérdése:

Van egy Sony Ericcson Live With Walkam (WT19i) Androidos mobil telefonom, Android: 2.3.4 Build:4. 0.2. A. 0.62 és hogyan tudnám lefrissíteni újabb android verzióra?

Figyelt kérdés
Sokan mondták hogy jobb lesz, de sokan olyat hogy be lassul, ebből mi az igaz? És hanyas verzióra tudnám lefrissíteni?

2013. márc. 9. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
A SonyEricsson PC Suite nevű szoftver segít frissíteni, de előtte mentsd le ami fontos, mert elveszhet a készülékről. Nem tudom, hogy pontosan milyen verzió érhető el a telefonodra, az említett szoftver viszont igen.
2013. márc. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ICS-re lehet felfrissíteni (4.0.4)
2013. márc. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És hogyan tudom frissíteni?
2013. márc. 9. 17:38
 4/6 anonim ***** válasza:
A PC Suite nevű szoftverrel, egyszer csináltam ilyet, elsőre sikerült probléma nélkül, pontos leírást fejből én sem tudok adni.
2013. márc. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Rick92 válasza:
A beállítások alatt van egy "A telefonról" menüpont, ott pedig szoftverfrissítés>rendszer. Vagy a PC suite-ban a telefon frissítése gomb. Elötte érdemes elmenteni minden adatod a telefonról, SD kártyát kivenni, és legalább 50%-os akkumlátor töltöttség legyen.
2013. márc. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerült de az SD kártyát nem vettem ki!
2013. márc. 10. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!