Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? HTC...

Melyiket válasszam? HTC Windows Phone 8S by, HTC Desire X, Sony xperia Sola

Figyelt kérdés
Teljesen tönkrement a Sola telefonom és ha minden igaz levásárolhatom, melyik telefont válasszam helyette?? Vagy maradjak a Solánál, mert lehet hogy csak egyedi hiba volt??
2013. márc. 10. 19:00
 1/3 anonim válasza:

htc es ezek kozul amelyik op szereted (inkabb Android)

ha megmondod mi baja volt a solanak megmondom h egyedi hiba e v nem.

2013. márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Eleinte csak akadozott, nem tudtam felvenni ha hívtak, lefagyott, aztán egyszer csak elsötétedett majd semmire nem reagált még a töltésre sem!! :-(

Nem tudom hogy Androidot vegyek ismét vagy merjek bevállalni egy Htc windows phone-t !!!

2013. márc. 10. 19:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Szervizbe nem vitted? Szerintem elszállt a szoftver. Nekem is volt ilyen, de a szervizben megcsinálták, azóta semmi baja. :) Ha meg voltál vele elégedve, akkor maradj a Solanál.
2013. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!