Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 vagy Note 2?

Iphone 5 vagy Note 2?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb a szemetekben?
2013. márc. 10. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Note 2.


Nagyobb kijelző (talán már túl nagy is, de egy hét alatt hozzászoksz, és nem kéne más), Android (telefon fronton veri az iOS-t), erősebb hardver, S-Pen (bár én soha sem használnám, de azért nem rossz, hogy van), stb.

2013. márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Note 2, bár szívem szerint egyik se. De ha választani kell, akkor a Note 2-t azért választanám, mert Androidos, nyitottabb, nem kell Jailbreak, amivel eléggé elcseszheted a telót.
2013. márc. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ha a kettő közül kell dönteni, mégegy pont a tepsifon-nak (Note 2).
2013. márc. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként ti mit javasoltok? Nem említett telók közül.
2013. márc. 10. 21:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Note 2. Már az S3 is teljesen megveri az I5-öt. Valakinek az asztali gépe nincs olyan mint ezek a telefonok :) (Note 2, S3) Teszem hozzá nekem S3 van. Nekem viszont már nagy lenne a Note 2 Mérete
2013. márc. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat!:) Note 2 lesz belőle :)
2013. márc. 11. 07:37
 7/8 tothrichard1 válasza:

Nekem note 2 van es nagyon király

A méretét nagyon meg lehet szokni nem kényelmetlen zsebben sem és netezni is nagyon csúcs vele. Nagyon ajánlom. Az aksi is nagyon bírja de vegyél a képernyöre fóliát. Jah és ebbe minisimkártya kell ugyhogy nézd meg a neten h hogy kell ollóval körbevagni. Ha van vmi kerdes csak ird meg itt

2013. márc. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. márc. 12. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!