Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone-tól kaptam egy...

Vodafone-tól kaptam egy üzenetet még 03. 04 kén hogy kártyám egyenlegfelhasználási ideje lejár 03.11-kén. Ma fel tudom még tölteni a pénzt rá? Ha igen nem fog elveszni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 04:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószinűleg nem az egy éves határidőd járt le, de az üzenet után akkor is van még két hét a feltöltésre. A pénzed (amit fel akarsz tölteni) nem veszik el, mert ha végleg le is járt volna a kártyád, akkor el se fogadja a feltöltést. Ha pedig sikerül feltöltened, és esetleg még volt rajta pénz régebbről, akkor az újra felhasználható.
2013. márc. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

először is kevered a kettőt-nem a kártyád felhasználási ideje jár le hanem a rajta lévő egyenleg felhasználási ideje.

Tehát nem kell feltölteni semmit hiszen így is pont az a probléma hogy felhasználatlan egyenleg van rajta ami 11.-én elveszik ha nem beszéled le!

2013. márc. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi.Az egyenlegem az max 10 forint vagy annyi se mert már legalább 3 hónapja hívást sem tudok rajta kezdeményezni.Tehát az biztos,hogy 50 forint alatt van.
2013. márc. 11. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!