Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung omnia w és nokia 620,...

Samsung omnia w és nokia 620, megéri a 620 ért majd 100 euróval többet adni?

Figyelt kérdés

sziasztok, uj telefont keresek , mindenképpen windowse telot akarok , telefonálni , netezni , gps, és néha alkalmi fényképek. nalam ez az alap amre használnám.

a samsung régi modell nem tudom ez menniyre hátrány. meg engedhetem magamnak a nokiat is , de nem tudom hogxy tud e nekem olyat nyújtani amiért megéri többet fizetni. mi az alapvető külömbség a kettő között ?



2013. márc. 11. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem ezelőtt volt egy samsung omnia 7-em ami alapjába véve egy jó telefon volt szép kijelző, egy két jó játék.Most viszont egy lumia 620 am van ami sokkal jobban tetszik(Persze azért is mert most ez új.)De sok előnye van a nokiának a gps pl az én kedvencem szerintem magasan a legjobb telefonos navigáció.Valamint egy két fotós alkalmazás azok is elég hasznosak.


Ez mind attól függ hogy neked megérnek-e ezek a plussz dolgok annyi pénzt(Navigácó,térképek,windowsphone8,fotós cuccok)


Én csak annyit tudok mondani hogy én egy nagyon boldog lumia tulajdonos vagyok. :D

2013. márc. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
énis egy nagyon boldog lumia tulajdonos vagyok. :D
2013. márc. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!