Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha rossz a bluethoot a mobilom...

Ha rossz a bluethoot a mobilomban akkor azt szervizben helyre tudják hozni?

Figyelt kérdés
Nem rég volt szervizben, mert skype video telefonálással annyira megerőltettem, hogy mar izzott a mobil a kezemben. Na szóval ekkor elküldtem szervizbe, és azota nem működik mióta visszakaptam. Nem bírja bekaocsolni, csak fura módon akkor van bekapcsolva ha újra indítom a mobilt, de még akkor se talál meg mást, és más se találja meg a mobilomat. Szervizben ezt helyre tudják hozni? Legutóbb 2 és fél hétig volt bent, most is. addig lesz? :( Vagy én nem tudnám valahogyan helyrehozni? Samsung galaxy S IIII
2013. márc. 12. 23:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat: S II*
2013. márc. 12. 23:08
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg más rommal.
2013. márc. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De tapasztalatlan vagyok rom telepítésében. Szervizben meg tudják oldani a problémát?
2013. márc. 13. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!