Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tervező program androidra?

?NÉV? kérdése:

Tervező program androidra?

Figyelt kérdés
3d-s szabad tervező programot keresek

2013. márc. 13. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom konkrétan mire gondolsz,de szerintem nem létezik olyan. Ahhoz komolyabb pc kellene.
2013. márc. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahhoz még a PC-k között is csak "kemény" hardver jó.

Az Android, de főleg a "vas" még messze nem tart ott...

2013. márc. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A lószart kell hozzá olyan kemény hardver.. ártani nem árt, de nem létszükséglet. Meg hát nyilván attól is függ a dolog, hogy milyen összetett modelleket akarsz csinálni. Egyébként Androidra szerintem nincs ilyen, de érintőképernyőn modellezni egyébként is felér egy lassú öngyilkossággal. Win8-as táblagépen esetleg lehet futtatni ilyeneket, de ott is csak úgy látom értelmét, ha csatlakoztatsz billentyűzetet+egeret, de akkor meg már miért nem rendes pc-n, laptopon csinálod?

Androidra a legfejlettebb tervezőprogram szerintem az AutoCAD WS, de az is csak egy baromi erősen lebutított AutoCAD, sőt, abból is szerintem csak a 2D rajzokat kezeli. Másnak egyszerűen nincs értelme.

2013. márc. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"3d-s szabad tervező programot keresek" 3D...

Én erre emlegettem az erős hardwert és a programot.

Nem egy sima "CAD"-re....

2013. márc. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Es en is erre valaszoltam, hogy nem, nem kell neki. A mai csucs androidos eszkozokben megvan az eroforras az ilyenekhez.
2013. márc. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!