Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg Optimus 4X HD vélemények?

Lg Optimus 4X HD vélemények?

Figyelt kérdés
Nagyon jó telefon, és most igen jó árban lehet venni. Szerintetek megéri megvenni? Esetleg van valakinek személyes tapasztalata? (az írjon itt, vagy privátot :) )

2013. márc. 13. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó LG? Olyat még nem láttam.
2013. márc. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor nyisd ki a szemed első.

Kérdező:jó telefon szerintem megéri megvenni főleg ha jó árba van" bár ez nem tudjuk mit jelent.De ha esetleg javasolhatok mást akkor a Galaxy S3-at is megnézheted mert szerintem az "jobb".

2013. márc. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ma már nem csúcskategóriás, de azért még mindig elmegy rajta.

Jó telefon, csak szerintem ronda, meg az UI is az, ha neked tetszik akkor jó pénzért megéri.

2013. márc. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tudsz, akkor inkább egy htc one x-t vegyél, ha az is "jó árban" van, mert az jobban van optimalizálva, jobb a kezelőfelülete, szebb a kijelzője a super lcd2 miatt, éd valószínűleg később nem lesz letojva a frissítése sem.
2013. márc. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A független árára (~82E) gondoltam, szerintem (nekem) az már jó ár, egy csúcskategóriás telefonért. Az Lg igen is jó telefonokat ad ki az utóbbi időkben, lásd Lg Optimus G. Gondolkodtam a One X-en és a SGS3-on is, de nálam a három közül az LG a befutó. A szögletes világ jobban bejön, és szerintem nagyon jó a az UI_ja..
2013. márc. 13. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!