Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace 2, Samsung...

Samsung Galaxy Ace 2, Samsung Galaxy Xcover, vagy Sony Xperia Go?

Figyelt kérdés
Vélemények?

2013. márc. 13. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
xcoverem van amikor vettem nem volt meg go de akkor is ezt vettem volna nagyon tetszik birja a vizet es a strapat ne hidj a gorilla uvegnek... medenceben videoztam vele ... egyszer a fopanel tonkrement es nagy nagy pozitivum volt h nem javitotak meg mert akkor elveszti a vizallosagot igy kaptam egy ujat szoval nagy pozitivum volt... en csak ajanlani tudom de van hatranya is (kicsi memoria) de ha ez nem zavar ez egy kivallo keszulek amugy nem ertem hogy jott a kepbe az ace2 ha vizallo mobil kell akkor go vagy xcover de van meg ami vizallo telo... lenovo a660 az online rendelheto... aztan van meg de az draga... pl acro s ( szoval en ajanlom az xcovert, de buta a go hoz kepest) kulombseg meret tudas szerintem az xcover strapabirobb elvegre strapa multal rendelkezik! Udv rem segitettem : )
2013. márc. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha vízálló mobil kell, akkor egyértelműen a Gi, mivel sz@rrá veri az Xcovert hardverben, és ics van rajta. Ha nem kell vízálló, akkor az ace2 helyett vegyél Xperia Sola-t, az jobb és olcsóbb.
2013. márc. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudtam ezektől a válaszoktól eldönteni,hogy melyik telefont vegyem meg,csak annyit,hogy Ace 2-t ne vegyek.
2013. márc. 14. 13:50
 4/9 anonim ***** válasza:
ha strapa mobil kell akkor xcover vagy go ezek normál árban vannak... nekem a xcover jo de tudásban a go jobb egyértelmű hogy a strapabíróbb meik szerintem a samsung
2013. márc. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem annyira kell a strapabíróság,hogy vizes kézzel is használnám,meg a Balatonnál videóznék,fényképeznék.Akkor a 2 közül melyik telefont érdemes megvenni?
2013. márc. 15. 18:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Mind a kettot erdemes... de a go okosabb. Mind a ketto ip67 szabvannyal rendelkezok. az 6 a.por ellen a 7 aviz ellen ezektol egy jobb van a sonym annak ip68 tehat tovabb birja a vizet de az felesleges az ip67 1 m melysegig fel orat kibir. Ezt neked kell eldontened a vizes kezzel hasznalat macera azert mert mivel erintos az nem feltetlen fogja erzekelni az ujjad lehet hasznalni vizes kezzel attol fuggetlen de a go-n nincs fizikai gomb tehat a fenykepehes sokkal macerasabb leheg mint az xcoveren azert nert az xcovrren van fizikai gomb tehat lehet gombal is fenykepezni ettol bovrbbdn nem tudom leirni. Medenceben is tudsz igy fenykepezni a go val viszont nem... udv.
2013. márc. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor lehet,hogy inkább az Xcover.Azon el lehet indítani a "Slenderman Live" nevű alkalmazást?Ha lehet valaki megnézné?
2013. márc. 16. 15:32
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


[link]

ha ezt veszed... de ezeken az oldalakon más telefont is meg lehet nézni...

2013. márc. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én egy olyan okostelefont szeretnék,ami jövőre is megállja a helyét,olyan 50000 forint körüli.Aztán a vízállóság.A Galaxy Xcover vagy a Go a jobb e tekintben?Vagy tudtok jobbat mondani?
2013. márc. 18. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!