Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Desire S telefonból...

Xperia.floyd kérdése:

HTC Desire S telefonból eltűnt a magyar menü? (Bővebben)

Figyelt kérdés
HTC Desire S tipusú telefonomon volt hivatalos magyar nyelv azonban valami félre lett nyomva és egyszerűen eltűnt. Automatikusan az Angol(Germany) van beállítva és nem lehet visszatenni magyarra. Szoftverfrissítést akartam de nem tudom a HTC-nek mi a hivatalos programja (mint pl. Sony-SUS,Samsung-KIES,OTA stb.) Vagy egyéb ötlet?

2013. márc. 13. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:

HTC oldalán megtalálod.


Amúgy a cég telefonjain soha nem volt hivatalos magyar nyelv, csak a szolgáltatós változatokon. Az meg ugye már nem gyári.


Morelocale segít, megtalálod a boltban.

2013. márc. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt már láttam én is , csak azért érdekelne - mert mint írtam - rajta volt a magyar nyelv és valami elállítódott és eltűnt róla. Tehát ezek szerint volt rajta csak elveszett. :S Remélem egy szoft.frissítés megoldja , ha tudom , hogy kell... :)
2013. márc. 13. 23:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak így lehetett rajta magyar nyelv. Visszaállításkor, frissítéskor elveszik. Nem nagy probléma.
2013. márc. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem ugyanez a problémám. Légyszi segítsetek!!!!! nagyon fontos még csak most vettem de volt rajt magyar nyelv.!!!! SOS lécci!!!
2013. jún. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
már megvan :)
2013. jún. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!