Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s Advance-t...

Samsung galaxy s Advance-t merjem rootolni?

Figyelt kérdés

Van egy jó leírás hozzá/már megcsináltam mindent csak még a rootolás hiányzik/

[link]

Azt szeretném kérdezni, hogy milyen elönyökkel ill. hátrányokkal jár a rootolás? Lesz a telefonomnak baja? Hallottam olyat, hogy utána nem lehet a pc-vel összedugni, mi a tapasztalatotok? Köszi előre, minden tanács jöhet!


2013. márc. 14. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

minek kezdtél neki, ha nem tudod,mire jó?

nagy baja nem lesz, csak ha kitörölsz olyat, amit nem szabadna, mivel rootolás után kilehet.

egyébként jó, ha tisztában vagy vele, hogy ha rootolod, elméletileg ugrik a gari, de persze lehet unrootolni, csak ha olyan baja lesz, h nem tudod, akkor annyi a garanciának...

2013. márc. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

minek kezdtél neki, ha nem tudod, hogyan kell?** (bocs, rosszul írtam)

egyébként ha rosszul teszed fel, megakad a telepítés, könnyen lehet, h csak szervízben tudják újra rakni

garancia "visszanyeréséhez" meg ügye az eredeti romot is vissza kell rakni

2013. márc. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már ráraktam a Jelly Bean-t! Vágod? Csak még a rootoláson gondolokozom, hogy megcsináljam e. Hivatalos orosz 4.1.2 amit felraktam.
2013. márc. 14. 22:21
 4/4 anonim ***** válasza:

vágom...

akk nyugodtan rootolhatod, nem lesz baja sztem

2013. márc. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!