Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel tudom leszedni az...

Mivel tudom leszedni az androidos telefonról a rom-ot? Nem backup! Hanem mint amikor romot raksz fel olyan zip/rar fájl ként szedje le a telefonról!

Figyelt kérdés

2013. márc. 14. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem triviális megcsinálni, már ha meglehet. A telepítés és a "leszedés" nem szimmetrikus folyamat.

Ha meg lehetne csinálni, az miért volna jó neked?

2013. márc. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért lenne jó mert akkor lenne egy gyári rom-om a telorol és nem kéne mindenféle odin meg ilyesmi programmal megcsinálni a telót.
2013. márc. 14. 22:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel tennéd vissza, hanem Odinnal?

Gyári romot tudsz szedni netről, más már megcsinálta.

2013. márc. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha letörlöd a romot akkor szimplán nem lesz semmi a telefonodon. Egyébként CWM-be bemész a mount and storage vagy valami ilyesmi nevű menübe, és ott lesz olyan, hogy format /system, arra rámész és le is van törölve, és van egy nem működő telefonod.

Ezután telepíthetsz akármit, de ahhoz meg felesleges letörölni.

2013. márc. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!