Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Samsung...

Mit gondoltok a Samsung Galaxy S4-ről?

Figyelt kérdés
Én imádom!!! Nagyon tetszik :)
2013. márc. 15. 01:35
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Az egyszer biztos, hogy a design-t nem vitték túlzásba. Unalmas külső, gagyi anyaghasználat. Szolgáltatásokat tekintve sem győzött meg. A hardverről meg majd csak egy részletes teszt után lehet levonni, a végső következtetéseket.
2013. márc. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elsőre nem tetszett. Sokkal többet vártam tőle a hírverések miatt... de egyre jobban tetszik! A samsung megint odatette magát... persze lehet mondani, hogy van benne egy csomó felesleges újítás... ez valakinek hasznos, valakinek nem. A külső nekem bejön... sokkal nőiesebb lett, mint a HTC One (pedig az is nagyon tetszik, de nekem az egy igazi üzletemberes telefon lett). Nem beszélve arról, hogy 4,99" és kisebb mint a galasy sIII! Én női szemmel nézem a telefonokat, nekem a külső is fontos. S bár egy forradalmi újítást vártam, elégedett vagyok ezzel is.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pHqZQ..

Itt jól látszódik a különbség... nincs nagy eltérés, de szemmel látható. Szerintem élőben jobban fog kinézni, mint a képeken. (Nekem külsőre jobban bejön, mint az SIII)

A belső tulajdonsága (Proci, a magok száma...) kész csodabogár, már ha az akksi bírni fogja a tempót és nem kell tölteni kb óránként... :) Szerintem én lecserélem rá az őskövület galaxy s-emet! :)

2013. márc. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kijelző jobb, mint a fakó Sony Xperia Z-ben.

Amúgy remélem lesznek normálisan áron 2 magos telók is.

2013. márc. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
nekem nagyon tetszik, bárcsak lenne annyi pénzem, hogy meg is vehessem, mert hát biztos lesz vagy 200 ezer
2013. márc. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
amúgy meg remélem,hogy az S4 lenyomja majd egy kicsit a többi teló árát
2013. márc. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Nem vagyok nagy Samsung fan, de szerintem egész jó lett.

Dizájn szinte ugyanaz, nem nagy szám, de nem is valami gáz, szoftveresen jobb, újabb, bár a funkciók nagy részét szerintem az SGS3 is meg fogja kapni. Papíron jobb kamera, de aztán lehet nem lesz sokkal jobb, megapixel nem sokat számít.

Hardver jóval erősebb, de a 4 magot sem használja ki semmi, szóval csak a 8 magos proci miatt hülyeség lenne ezt megvenni, de természetesen nem gáz, hogy ha erős.

Kijelző jó, bár nekem sosem kéne AMOLED, összességében jó telefon, még ha nincs is olyan hatalmas újítás.

Ha a pénz nem számít én még így is inkább Nexus 4-et vagy HTC One-t vennék, de nem lett rossz.

2013. márc. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 dirtboy ***** válasza:

ez az egyetlen samsung ami kéne szóval jól sikerült a leírások alapján,aztán majd ha megérkezik majd kiderül mit is tud igazán.

a kinézte a 3hoz nézve javult de nem az igazi,csakugyan nőies, feketében még el is megy.

hardverileg igen komoly.

az új szuper szentjánosbogár kijelző valószínűleg már teljesen jó lesz,megszűnik minden előbbi hibája.

a 8 mag túlzásnak tűnik de energiatakarékossági szempontból kapott 8 magot és nem 4et szóval ezt is pozitívumnak tekintem és nem egy parasztvakításnak.


az ára biztosan borsos lesz szóval én megemlékszem majd egy LG optimus G vel,ezt meg meghagyom a gazdagoknak vagy a nagyon elszánt átlagos pénztárcájú embereknek.

2013. márc. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2013. márc. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mi az, hogy lesz vagy 200ezer?


Magyarországon nincenek szerződéses lehetőségek???


Nálunk, Angliában, nagyjából senki nem besz telefont 12, 18, 24 hónapos szerződés nélkül. Így meg a készülék maga vagy szinte semmi, vagy csak kicsi összeg, mert az ár azelőfizetési díjba van belekalkulálva.

S nagyon sokszor ad a szolgáltató korlátlan belföldi hívást, korlátlan sms-t és egy bizonyos adatforgalmat, abból már ritka a korlátlan, de még olyan is van. Ilyet mondjuk csak egyik szolgáltatónál tudok, annak meg a lefedettsége xar.

2013. márc. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem nem győzött meg az S4. Amekkora hírverést csaptak, akkora csalódás volt számomra a telefon. Nekem úgy tűnik, mintha a Note 2-őt és az S3-at keresztezték volna.. Nem cserélném el erre az S3-am.
2013. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!