Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adnak így is telefont előfizet...

Adnak így is telefont előfizetésben?

Figyelt kérdés
Jelenleg munkanélküli vagyok,kezdőrészletben vennék telefont csak nem tudom így megadják e.Vannak ismerőseim akiktől csak személyit és lakcímkártyát kértek és meg is kapták az előfizetést,viszont amikor én utoljára érdeklődtem részletre nem lehetett vennem csak ha a telefon teljes árát ott helyben kifizetem,nem tudom h működik ez de ha vki vett már így telefont adjon vmi pozitív jelzést.Előre is köszönöm :)
2013. márc. 15. 03:05
 1/4 anonim ***** válasza:

nem kérnek jövedelem-igazolást, csak személyi, lakcímkártya.

a telefont meg lehet részletre fizetni elméletileg

2013. márc. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Remélem, nem adnak.

Nincs melód és részletre akarsz előfizetésest? Aztán majd jön a kérdés, mit tehet velem a szolgáltató, ha nem fizetek?

A részletet nem a szolgáltató adja, hanem egy velük társult pénzintézet. Azok meg csinálnak jövedelem vizsgálatot, persze, a szolgáltatón keresztül.

2013. márc. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elméletileg adnak persze. De tudnám javasolni, hogy ha telefon kell akkor a Tescoban vegyél egy 3 ezer Ft-ost és az legalább 1 hétig is bírja egy feltöltéssel.

De részletre csak 2 év előfizetés mellé adnak.

Én diák vagyok havi 40 ezer jövedelemmel, mégsem vállalom be 2 évre a havi 5-6 ezres részletet, mert nem tudni hova jut az ember.

2013. márc. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az h munkanélküli vagyok pontosabban azt jelenti h nemrég regisztráltam újra magam,ettől eltekintve van munkám emellett és tudnám fizetni az előfizetést.Amit néztem díjcsomagot + telefon részletet havi 5200ft ba jön ki. Mikor utoljára vettem volna előfizetést az egyetlen gondom az volt h a telefont egyben kellett volna kifizetnem,a kártya előfizetéses lett volna.Megadták volna,de részletre nem kell annyit fizetni érte mint amekkora összegeket elkérnek érte pl feltöltőkártyásan.
2013. márc. 15. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!