Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Sony xperia p jo telefin,...

Az Sony xperia p jo telefin, akinek van ilyen mi a véleménye csajoknak is jo nem túl pasis? A Sony xperia sola milyen telefon akinek ilyen van irjon vélemények?

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
A P jobb mint a Sola, es lanyoknak is megfelel, nincs benne semmi ferfias. Uniszex mint a telefonok 99%-a. Persze rozsaszinben nem javasolnam ferfiaknak.
2013. márc. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A mérete vagy a nagyon szögletes kialakitása illetve a fém váza miatt kérdezem?!

A sola sokkal rosszabb?

2013. márc. 15. 11:33
 3/10 anonim ***** válasza:
hát nem nemhez kötve adják ki a telefonokat :). múltkor egy csajnál galaxy s3-at láttam. nincs abban semmi, ha valaki csaj simán lehet attól még nagyobb telója, ha valaki pasi, meg nem azt jelenti, hogy csak óriás telója lehet. remélem vágod a dolgot.
2013. márc. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen,köszi!Esetleg tudnátok irni véleményt tapasztalatokat a fenti telefonokrol?
2013. márc. 15. 13:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát a P erősebb mint a Sola, és én a P-t venném, mert azon van előlapi kamera is , a Sola-n meg nincs(amúgy is a P-t venném mert erősebb :)
2013. márc. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze értem,de a sola azon kivöl hogy egy magos és nincs rajta előlapi kamera jo telefon,masszivságra,kijelzőre és fényképkészités szempontjábol?Sokat játszanék és fényképeznék vel,de film meg ilyenek bizos nem lennének rajta,viszonylag keveset telefonálok igy melyik jobb?Nem tudom hogy megéri e azt a plussz 10-12 ezret,mert ha a sola is jo nem költenék enyit telfonra csak ha nagyon nem jo a sola!
2013. márc. 15. 13:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Jó a sola is (egyébként 2 magos a sola)

sola: 512mb ram, 5megapixel kamera, 3,7" kijelzőméret, 480x854 felbontás , 8giga belső memória

P: 1gb ram, 8megapixel kamera, 4" kijelzőméret, 540x960 felbontás , 16gb belső memória(ez viszont nem bővíthető memkarival)

2013. márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igaz hogy a p erőssebb, de ha valakinek (és sokmindenkinek köztükk nekem is) számít az ár, akkor azért elgondolkodik az ember. Egyébként nekem is solám van, és én teljesen meg vagyok vele elégedve.
2013. márc. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pár tapasztalat is: Én viszonylag sokat játszok a telefonon, és kb minden elfut rajta szépen bár néha azért érződik a ram mennyisége, pl. a gta vice city néha beakad de amúgy nem akad, ez a floating touch cucc ez egész pofás(csak a 4 es droidon van értelme a gyári 2.3.6-on felesleges bár ezt a Sony pc companion egyből felajánlja hogy frissítsd), fényképezni viszonylag jól tud bár este meg szobába ne várj túl jó minőséget a gyári beállításokkal, videózni HD minőségben
2013. márc. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tud, és piros pont hogy videózás közben is tud fókuszálni. A bilentyűzet kifejezetten kényelmes, hasonlít az iPhoneèra. Összességénen egy kényelmes, szép és jó telefon.
2013. márc. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!