Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Túl sok mintarajzolási próbálk...

Túl sok mintarajzolási próbálkozás, hogy lehet feloldani?

Figyelt kérdés

Adott egy myaudio 816dcc tablet android 4.1.1 el. A tesóm túl sokszor rajzolta be a rossz mintát és most kéri a gép hogy jelentkezzek be a google fiókommal amit meg is tennék csak nincs bekapcsolva rajta a wifi. Sajnos nem engd semmijen beállításhoz így be se tudom kapcsolni(a wifit). Wifi nélkül pedig nem tudja leellenőrizni jót ütöttem-e be.


Tehát lehet ezt valahogy orvosolni? köszi



2013. márc. 15. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
csak hard resettel, de mknden elfog veszni róla, kép, zene, stb...
2013. márc. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ezt hogyan lehetne megoldani mert a kézikönyvében nincs benne
2013. márc. 15. 16:28
 3/7 anonim ***** válasza:

1 Nekem is volt ilyen, de én be tudtam lépni úgy, hogy nem volt internet...mindenhol így van, viszont, ha nem állítodtad be elöte a google fiókodat az eszközön, akkor nem fog müködni.

2 Vedd ki a mini SD kártyát, ha van benne, mert általában azon vannak a zenék vagy képek elmentve, asztán RESET...

2013. márc. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
bocsi de teljesen kezdő vagyok magát a reset et nem tudom hogyan kell :)
2013. ápr. 3. 23:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy idő után nem lehet újra próbálkozni? Az enyémen volt valami időzár és amikor az letelt újra be lehetett rajzolni. Igaz ez már elég régen volt.
2013. ápr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudtommal 30 másodpercet kell várni a következő három próbálkozásig, ha nem megy, mert elfelejtette az ember, akkor lehet egy kérdésre válaszolni vagy a korábban megadott Google fiók azonosítóját és jelszaváét kell megadni, net nem szükséges hozzá. Nekem legalábbis így működik ICS-és Sony telómon.

Ha semmit nem sikerül, akkor marad a Factory Data Reset (gyári beállítás: Google fiók leválasztása, telepített app-ok törlése, de az SD kártya tartalmai megmaradnak), amit a segélyhívó tárcsázóban kell beütnöd: *#*#7780#*#*

2013. ápr. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 krack válasza:
No Samun úgy van, hogy net nélkül nem jelentkezik be a mail+jelszóval, wifi-t nem lehet bekapcsolni, mert a legördülő elő sem jön, mobilnetet kell bekapcsolni: kikapcs gomb /advance-en billzár hosszan/ és ott az adathálózat aktiválás, s máris tudja ellenőrizni a mail+jelszót.
2013. nov. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!