Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Kies programmal...

Samsung Kies programmal akarom telefonomat frissíteni és miután letöltődött a szoftver egyszer csak elszáll a Kies. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Utána pedig az asztal jön be és ennyi.

2013. márc. 15. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van wifid vagy 3g-d akkor egyszerubb ha beallitasok. Firmware frissites es ugy elkezde ha van felkinal kerdeseket arra valaszolsz ez sokkal egyszerubb mien telefon? Mert ez amit leirtam androidokra igaz... tobbihesz nem igazan ertek. Remelem segithettem udv
2013. márc. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Samsun galaxy Gio
2013. márc. 16. 09:49
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor ahogy írtam is firmware frissítés wifi vagy 3g ha van neted... (wifi jobb) de elmegy a 3g-n is sokkal egyszerűbb mint géprekötögetni... üdv : )
2013. márc. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
őőő bocs még annyit tennék hozzá h ha nincs frissítés ne ijedj meg akkor kiírja... viszont akkor frissíteni sem tudsz egyértelmű : )
2013. márc. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
megnéztem a telefonomban , nincs elérhető frissítés. Hogy lehet a hogy a kies pedig mutatja hogy van?
2013. márc. 17. 09:46
 6/6 anonim ***** válasza:
az a program szerintem azért mutatja hogy van mert más telefonra már lenne szóval : pl galaxy s3 sony xperya s ezekre 4.0 vagy 4.1 akár... a tiéd az csak 2.3 azért mutatja hogy van mert valóban csak a telód azt nem tudja kezelni minden féle képpen várjad meg azt hogy a telefon kínálja fel a frissítést. amúgy azt akkor kínálja fel ha 3g vagy wifi közelben vagy és használod is de ne várjál nagyon sok frissítést én az enyémre nekem egy galaxy xcoverem van nekem 1 darab frissítésem volt 2.3 ról szintén 2.3 ra amúgy miért szeretned frissíteni?? lassú vagy miért? kikapcs bekapcs szoktad? csak azért mert sokan nem tudják... : )
2013. márc. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!