Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti nem találjátok röhejesnek,...

Ti nem találjátok röhejesnek, hogy egy csomó ember azon vitatkozik, hogy az s4 vagy az iphone vagy a nem tudom melyik telefon a jobb?

Figyelt kérdés

2013. márc. 16. 14:09
 1/8 reptoid ***** válasza:
Dehogynem.
2013. márc. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De
2013. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első kérdést a témában nem találom annak. A kérdés jogos, sok embert foglalkoztat a dolog. Az viszont nevetséges, hogy az elektro téma 80%-a csak erről szól, és mindegyikben ugyanaz van írva, és senki sem ismeri a keresőt :(
2013. márc. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
engem nem a tanácsadás idegesít, hanem a vita:D olyan kis dolog egy telefon(mármint nem az árát nézve) és olyan nagy dolognak tulajdonítják egyesek.
2013. márc. 16. 15:12
 5/8 JulesM111 ***** válasza:

Nem, mert a sok marha egy műszaki kütyüt hype-ol, és vásárol, én meg tök jól gazdagszom rajtuk xD

Minden egyes fél évben megy a mizéria, hogy mi kell a sok idiótának. Ez jó buli, ha az eladói oldalon állsz...

2013. márc. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a legszánalmasabb, aki azért nyit kérdést, hogy mással közösen fikázzon másokat. Persze biztos sokan így gondolják még rajtam kívül, mégsem kérdezem meg! ;)
2013. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Multigod97 ***** válasza:
Most neked nem mindegy min vitáznak? Őket ez érdekli. Ez fontos nekik, és kiállnak az álláspontjuk mellett. Amúgy inkább te vagy röhejes, hogy ilyen kérdést írtál ki. +1 az előzőnek
2013. márc. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Okos telefonok...:) nemhiába okosak! :) sok hülye bal*asz ember :)
2013. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!