Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc One S vs Samsung Galaxy...

Htc One S vs Samsung Galaxy Nexus. Melyik jobb?

Figyelt kérdés

One S


Chipset: Qualcomm MSM8290 Snapdragon

CPU: Dual-core 1.5 GHz Krait

GPU: Adreno 225


Galaxy Nexus


Chipset: TI OMAP 4460

CPU: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9

GPU: PowerVR SGX540


A ketto kozul kell valasszak. Ti melyiekt valasztnatok?


2013. márc. 17. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:

One S hardveresen sokkal jobb, Galaxy Nexus viszont Nexus.

Tehát hiába erősebb a One S, lehet HTC pont lefogja szarni, aztán már a következő Androidot sem kapja meg, Nexus meg gyengébb hardverre is támogatva lesz sokáig, mert Nexus.

Nexus-on is elindul még minden játék, annyira nem lassú, nem akad, kijelzője pl. jobb is meg nagyobb is, viszont tényleg nem mai darab, ha azt nézzük, hogy a Nexus S kb 2 évig volt támogatva, akkor a Galaxy Nexus is már lehet csak a következő Androidot fogja megkapni, aztán azt is kukázzák, szóval ez miatt One S-t mondanám.

2013. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszt ;)
2013. márc. 17. 18:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Jol osszefoglalta az elso, de en ha a helyedben lennek, biztos a Nexust vennem meg. Nem azert, mert Samsung parti lennek (sot igazabol a ket Nexus keszulekukon kivul egyik sem tetszik), hanem pont azert mert Nexus. Azaz lehet, hogy hivatalosan mar csak a kovetkezo Android verziot fogja megkapni (egyebkent a One S szerintem meg azt sem), viszont fozott romok, foleg cyanogenmod egesz biztos, hogy meg jo par verzioszammal kesobb is kijon ra, ugyanis Nexusokra valamiert nagyon szeretnek a kedves romfozo mesterek is fejleszteni.
2013. márc. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is a nexust venném :D
2013. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja igen, azt elfelejtettem írni, hogy nem vagyok Samsung, nem is kéne soha Samsung telefon, kivéve a Nexus.

Azon is az egyetlen ami nem tetszik az a Samsung mivoltából ered, a kinézetére gondolok. Hátlapján az a műanyag nem nagyon jön be, de azt mondjuk le lehet cserélni jobb minőségűre is.

2013. márc. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de engem nem nagyon erdekelnek ilyen olyan fozott romok, es hogy milyen android fog rajta menni. Engem az erdekel melyik csinalja jobban a dolgat. Pl: Antutu meg ilyeneken melyik er el magasabb eredmenyt.Lattam a nexusra van fozott rom android 4.2-bol. De mar az egy kicsit lassu. Ha mar dual-core akkor legyen mar gyors, ha nem?
2013. márc. 18. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!