Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem? Zenét...

Melyik telefont vegyem? Zenét hallgatnék rajta 70% ban, a többiben böngésznék (nagyrészt) és még játszanék egy kicsit ha van rá időm.

Figyelt kérdés

Sensation xe re gondoltam vagy s2 re.

Lehet más is de függetlenül ne haladja meg az ára a 85000 ft ot. Egy forinttal se tudok többet rákölteni. Az xe a beats füles miatt lenne :D. Jó lenne ha nagy lenne és szép kijelzős.



2013. márc. 18. 21:20
 1/7 anonim válasza:

A HTC beats hangzása tényleg csábító, viszont a Galaxy s2 se rossz, tehát nagy dilemma :)


Javasolnám még a NOKIA Sorozatból a Lumia 800-at (elég erős, csak hozzá kell szokni a windowshoz rajta)

Vagy esetleg valami ZTE vagy HUAWEI...


De a 70% zenehallgatás miatt sztem válaszd a HTC-t, mert jó basszusa lehet a beats-nek :D

2013. márc. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Háát a hangzás mind1, mert töltesz rá más zenelejátszót és visszakapod ugyanazt, sőt... Enyémen nem volt valami jó, letöltöttem kalóz oldalról egyet, rányomtam erősebb basszus, a haverjaim is mindig azt mondták, hogy ez nagyon durvaa
2013. márc. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Talán... :D


De a HTC hátuljára rá van írva, hogy beats azzal lehet menőzni xD


A Galaxy S2 mellett pedig az szól, hogy 2011-ben az Galaxy család legizmosabbja volt és verte, vagy veri az iPhone 4-et, vagy esetleg a 4S-t is...


És még mindig jó :) (bár bizonyítani nem tudom :D)

2013. márc. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2 mit töltöttél le ? kíváncsi vagyok rá, Xperia U-mon recseg a hangszóró :))
2013. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Dobd ki a kukába és nem recseg többé (Y) :D
2013. márc. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
áhh persze...:D kib***ok 55 eFt-ot a kukába,legjobb megoldás,köszii;dd
2013. márc. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szívesen, máskor is, csak kérni kell... XD (amúgy gondolom garanciás még, mert nem olyan régi telefon, vidd be és b*zd az asztalra, hogy csinálják meg) Ez használhat. :)
2013. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!