Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc wildfire s vagy sony...

Htc wildfire s vagy sony xperia tipo?

Figyelt kérdés

melyik jobb, miért???



pl ezek a játékok melyiken mennek???

subway surfers

temle run 1-2



előre is köszi a rendes válaszolóknak megy a zöld kéz!!!



2013. márc. 19. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én inkább a Tipo-ra tippelnék, a Wildfire S szerintem gyengébb, hardveresen (érthető mert ugye régebbi).
2013. márc. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ez a két játék melyiken megy?



ja és köszi

:)

2013. márc. 19. 20:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Tipo
2013. márc. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

direkt kértem indoklást


hát azért se kapok

2013. márc. 19. 21:36
 5/12 YourDestiny ***** válasza:
Muter két kártyás, és pont ez a két telefonja van itthon. Itt egy nagy kérdést kell megválaszolni: mennyire fontos a kamera? Mert abban a HTC sokkal jobb, a Tipo fotói kritikán aluliak, ráadásul nincs vaku. Viszont ez az egyedüli, amiben jobb. Minden másban nagyon elveri a Tipo a HTC-t. Mondjuk illik is, mert jóval újabb modell. A Sony-ban a kijelző színei sokkal szebbek, valamiért a kép is élesebbnek tűnik. A hardver sokkal erősebb, ARMv7-el dolgozik és 800 MHz-el. A belső memória sokkal több, maga a készülék érezhetően sokkal gyorsabb. A beépített hangszóró tisztán szól, a dinamikatartomány hihetetlenül rendben van, a hangerő meglepően magas, a HTC meg csak motyorog. Menjünk tovább: a Tipo rendszere alapból ICS-el van, a készülék üzemideje is jobb. Az anyaghasználatban és összeszerelésben nem tudok különbséget tenni, mindkettő korrekt. Összességében kimondhatjul tehát, hogy a Tipo eltiporja a HTC-t, egyedül a fotózásban marad alul, abban viszont nagyon. Remélem segítettem.
2013. márc. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 YourDestiny ***** válasza:
Hogy a másik kérdésedre is válaszoljak: nem vagyok nagy játékos, ezért a fent említetteket nem ismerem, de az erősebb hardverből adódóan a Tipo komolyabb játékokkal megbírkózik.
2013. márc. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

a wildfire s elavult hardveresen.


Ezekhez a játékokhoz kevés az abban lévő armv6-os proci.


A tipo-ban armv7 van.

2013. márc. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm!!! :)
2013. márc. 20. 07:16
 9/12 anonim ***** válasza:

Tipo.

A wildfire s már nagyon elavult, nem hinném, hogy normálisan elvinné ezeket.

2013. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm de lehet hogy még lesz annyi pénzem hogy u-t veszek!! :)
2013. márc. 20. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!