Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Blu Life okostelefon mikor...

A Blu Life okostelefon mikor jön be Magyarországra?

Figyelt kérdés

Ez az

[link]



2013. márc. 20. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ezt a gyártót elfelejteném a *csába a helyedben.Az a 13 MP kamera szvsz jó ha lesz 5, vagy 8, bár ami a viccesebb, hogy a Galaxy Note klón (mert a Blu a samut másolja) dobozán 5 MP volt feltüntetve és 8 MP volt végül is, hardveres szinten cirka 3 évvel ezelőtt jár, szóval le vannak maradva rendesen.Az OS optimalizálatlan, nyers, és magasról szarnak bele az egészbe, ugyanis Dél-Amerikába ez pont elég arra, hogy a Brazil városok gettó negyedében is el tudják terjeszteni az okostelókat.(Mondjuk ott sosem fogják, de ez amolyan erős érzékletes példa volt.)


Egy-két példa:


[link]


Bár ez mondjuk épp egy HTC Nexus One klón.De a legjobb a 2 home gomb(?????)


[link]


Ez lenne a Note Nagy ellenfele az 5,3"-as kijelzővel szerelt, de csupán 800x480-as felbontással operáló tavalyi csúcsmodelljük.Ez egy 2012-es darab.Hardveres szempontból, pedig fele olyan teljesítménye sincs, mint egy igen csak legalsó kategóriás Huawei Y200-asnak.


Ha jót akarsz magadnak, elfelejted már most, és elkerülöd ezt a szutyok gyártót.

2013. márc. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
rövid hozzászólás: Floridában van a csávó, Samsungtól távozott, a Samsungos ötleteket lopja/adja el külföldön. Én ha tehetném vennék tőle telefont, mert sztem legalább annyira megbízható mint a samsung, mivel ő is ott volt.
2013. márc. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rózsa Noémi válasza:
Állítólag áprilisban. Én simán vennék egy ilyet. A Samsung nem ér szerintem 150ezerrel többet!
2013. márc. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!