Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ezek közül melyike...

Bratilla kérdése:

Szerintetek ezek közül melyiket érné meg megvenni?

Figyelt kérdés

Alcatel OT-995

Samsung Galaxy Ace

Samsung Galaxy Mini 2


Ezekhez viszonylag kedvező áron hozzájuthaték most, de nem tudok dönteni. Nekem fontos a kamera, az az Ace esetében a legjobb, de nem túl elavult ez a telefon? Már több, mint 2 éves, vagy ez nem jelent semmit?


2013. márc. 20. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Pontosan, az Ace, egy elavult túlárazott, szutyok :)

ezek közül az Alcatel OT-995 a legjobb választás.

2013. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyiket se éri meg megvenni. Mind gyenge szar.
2013. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Első, köszönöm! :) Viszont annak a processzora elég gyenge, nem?

Második! Hát, pedig ennél drágábbakat nem veszek csak azért, hogy villoghassak vele. :)

2013. márc. 20. 22:21
 4/13 anonim ***** válasza:
Alcatel OT-995 1ghz armv7es processzor( a mini2-nek 800mhz-s , az ace-é is , csak az elavult fos armv6-os) miért is gyengébb akkor mint mondjuk a mini2? amúgy leheet mond valamit a 2.válaszoló, nézz utána a Sony Xperia U-nak, mert azzal még jobban járnál, ha betudod szerezni.
2013. márc. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Van egy minimum konfiguráció ami alatt nem érdemes androidot venni mert csak szivsz vele.
2013. márc. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ja , bocs 1,4ghz-s a procija
2013. márc. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jajj, én írtam el, csak nézem most, hogy mi van. :D Bocsánat, nem Alcatel OT-995 (azt sajnos most nem engedhetem meg), hanem OT-985. Hát igen, amúgy egyértelmű lett volna :D
2013. márc. 20. 22:25
 8/13 anonim ***** válasza:
akkor viszont mindenképp mini 2 (bár én inkább sony xperia tipo-t vennék,mert frissebb rendszer,jobb anyaghasználat,nem azafajta tucattelefon mint a samu. az más kérdés, hogy azt írták, lesz mini 2-re új android, de azt már v 5hónapja,és még mindig a régi 2.3 androiddal fut)
2013. márc. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is az Xperia Tipot ajánlom.
2013. márc. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, inkább Xperia Tipo.

A mini2-vel szemben szebb a kijelzője (nagyobb ppi arány, szebb színek), frissebb a rendszere, jobban van optimalizálva, jobb az anyaghasználata, és még olcsóbb is.

2013. márc. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!