Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont kérjem a...

Melyik telefont kérjem a szülinapomra?

Figyelt kérdés

14 éves leszek. A mostani telóm 1 év után befucccsolt,úgyhogy újat kérnék. Feltételek:

-5-8 mp-es camera

-minimum 1 Ghz-es proci

min-4"-es kijelző.

Melyikeket érné meg? Samsungot szeretnék(kérlek ne fújold,ok?), mert most Sony-m volt és kipróbálnám. Szóval melyik SAMUNGot éri meg?


2013. márc. 21. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
max mennyiért? mert ott as s 4 de az lesz pár százezer
2013. márc. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Galaxy S, S2, S3, S4
2013. márc. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S2-től felfele
2013. márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13 évesen minek okostelefon?
2013. márc. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
# 4 hogy legyen mit kérdezned..meg ügye változik a világ!
2013. márc. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet jobban kihasználja mint egy idősebb.
2013. márc. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mennyiért?

Mert samsungot csak s3-tól fölfele szabad venni. Az s2-nél már vannak jóval jobbak is annyiért.

Közép kategóriában meg csakis a Sony jöhet szóba, annyiért a Sony verhetetlen, a Samung meg nagyon sz@r.

2013. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Galaxy S nagyon bejött, de ma már nem nagyon érné meg.
2013. márc. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért fújolná bárki is a Samsung márkát. Piacvezető a telefonokban. Aki meg lehurrogja az meg szerencsétlen, és irigy. Amit most észrevettem hogy már az Apple fanok nem is de a Sony fanok amit művelnek az kegyetlen mindenhol az xperiát nyomják közben meg nagyon nem jók. Folyamatosan kapjuk vissza és mennek szervízbe (telefon üzletben dolgozom). Nálunk "régebben" a Samsung g s2 ment ami nem volt rossz telefon, de lehetne mondani ami a legnagyobb őrület volt tavaly az a S3. Nekem is az van és nincs az a telefon mire lecserélném. És mostanában olvastam hogy elérték az 50mill. eladást, szal tudnak valamit és annyian nem tévednek. Remélem ár arányban is jó ha nem akkor picit még könyörögj vedd bele a névnapot meg a jó bizit is ;) és ha megfelelne akár az S4 is arányban akkor meg azt, szuper egy telefon szerintem :) Ha kérdésed lenne az S3 kapcsolatban akkor szívesen tudok segíteni :)
2013. márc. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az az érdekes, hogy mindenki szövegel, hogy a Samsung milyen alsókategóriás szarokat gyárt, közbe MINDENKI azokkal nyomul, a környezetemben lévő telefonok közül Ace, Gio, Y, Mini (főleg ez) toronymagasan vezetnek. Merthogy 'óccsó'. A nagy büdös lópisztolyt szar a Samsung, vagy akkor Ti mondotok ellent saját magatoknak.

Én Samsungos vagyok, de ettől függetlenül az Xperiákat jobbnak találom.

2013. márc. 22. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!