Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet Androidos játékok...

Hogyan lehet Androidos játékokat PC-re telepíteni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 21. 13:59
1 2
 1/14 Nyúlós lónyál ***** válasza:
1%
Szerined hogyan, mikor két teljesen különböző rendszerről van szó? Az egyiket egy PC-s rendszerre, a másikat meg a telefonod rendszerére írják. Szóval sehogy.
2013. márc. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Felrakod például a VirtualPC-t, telepítesz rá egy androidot, és felmész playre és letöltöd ami kell..
2013. márc. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Vortrex ***** válasza:
92%
Vagy simán letöltöd a Bluestacks Alpha-t és játszol rajtuk.
2013. márc. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Az első válaszoló hülye, a másodiké komplikált, a harmadik pedig hibázott, mert már van beta verzió.

Innen tudod letölteni:

[link]

2013. márc. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Nyúlós lónyál ***** válasza:
0%
Téged meg elfelejtettek megnevelni.
2013. márc. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Az lehet.
2013. márc. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Vortrex ***** válasza:
4# Az alfa előbb van mint a béta, csak úgy mondom. (tehát az alfa verzió az éles, a béta meg a próba verzió)
2013. márc. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

BlueStacks Beta-ra teszem a voksom, egyébként meg, akik hülyeségeket mondanak, egy kis olvasnivaló: [link]


Amúgy jó tapasztalataim vannak a BlueStacksszel, sok program megy rajta!

2013. márc. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én próbáltam ezt a virtualpc-s telepítést, de elég gáz. Alapból nicnsenek benne a google appok, így telepíteni sem tudsz semmit sem. A net sem biztos, hogy működik. Viszont kisebb a gépigénye, mint a bluestacks-nak, viszont az meg működik könnyen és gyorsan.


Vortrex

Te is írkáld még a hülyeségeket. Ha nem értesz hozzá minek írsz? De azért jót röhögtem rajtad.

Az alpha az amit még tesztelésre sem nagyon javasolnak, a béta amit már tesztelnek, ennek még lehet 1,2,3 stb verziója, és utána jön a végleges verzió ha addig eljut a project.

2013. márc. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Vortrex ***** válasza:
87%
jaj, ki lettem röhögve. Akkor rosszul tudtam.
2013. márc. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!