Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonszám letiltása?

Telefonszám letiltása?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Engem az érdekelne hogy hogyan tudnék letiltani egy bejövő hívást egy bizonyos személytől?

Csak azt az egyet szeretném. Elméletben lehetséges megcsinálni csak nemtudom, hogy kell.

Aki tudja írja le nekem kérem! :)

Előre is köszönöm!


2009. szept. 16. 23:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%

Nem mindegyik telefonnál működik, ez a telefontól függ!


Nekem pl. a Samsung telefonomon le lehet tiltani számokat, de a Sony Ericsonnon nem, Nokián sem...


Rámész a számra, ha a lehetőségek közt megtalálod a "Tiltólista" funkciót, akkor nálad is működik (tiltólistára teszed és kész!)

2009. szept. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Néztem a motorolámat..azt hiszem itt sem lehet, vagy legalább is nem találtam meg.
2009. szept. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

a telefonos boltban azt mondták hogy nokián meglehet csinálni :(

de hát akkor nemtudom :(

azért köszönöm

2009. szept. 17. 15:20
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
azt megkérdezted hogy meg lehet-e csinálni, de azt nem hogy hogyan kell?
2009. szept. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem én kérdeztem meg te paraszt arc
2009. szept. 18. 18:41
 6/16 anonim ***** válasza:
61%

09-18 17:27es vagyok. Miért vagyok paraszt arc?


Ebben az esetben menj be, és kérdezd meg te, vagy írd be a google-be, hogy telefonszám letiltása Nokia, és kifossa, hogy hogy kell.


Amúgymeg régebbi Nokiákon zárt hívócsoport néven futott, lehet hogy még most is úgy van. Ott olyat lehetett, hogy csak azok hívhatnak, akik a telefonkönyvedben benne vannak, stb. Ez kifejezetten ezért volt kitalálva.


De valami olyasmi is van, hogy hívásjelzés csoportoknak. Ott beállíthatod a telefonszámot pl a család kategóriába, a család kategóriánál meg beállítod, hogy ne rezegjen, és ne csörögjön. Ekkor ugyan beérkezik a hívás, a képernyő kiírja, hogy ezmegaz hív, de nem ad ki hangot a teló.


Amúgy ha hív valaki aki köcsögöl, mondd meg neki, hogy ha megint felhív, akkor szétkapjátok. Ha ezután is felhív, akkor megkeresitek öten, és szétcsapjátok, hogy az anyja ne ismerjen rá.

Ennyi :)

2009. szept. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Vagy: Beállítások: Automatikus elutasítás ha van. :)
2011. júl. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 timcsi0628 válasza:

Sziasztok

Én letiltottam a számot, valószínű nem tud már hívni, de viszont sms-t tud írni!?????????

2012. márc. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Én is kérdezné egyet ha lehet.

És ha magántelefonszám hív? Akkor mi van?

2012. nov. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Dj.N4tk0 ***** válasza:

SMS-t is tud küldeni és magántelefonszámon is tud hivni.

De bele azt is állítani,hogy az ismeretlen számokat is automatikusan elutasitja.

A Samsung s5230-ban van ilyen tiltó lista alapból.

Ezért szerettem azt a telefont.

2013. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!