Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mondanátok nekem hasznos...

Mondanátok nekem hasznos android appokat?

Figyelt kérdés
Nem kellenek launcherek, meg olyan alkalmazások amiknek semmi értelme. Root szükséges appok jöhetnek.
2013. márc. 22. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:

- AdAway vagy Adfree, nevéből egyértelmű, reklámblokkoló fájlok (esetek 90%-ában működik)

- Freedom vagy Game Killer, játékon belül pénzért vásárolható dolgokat veheted meg ingyen, nem minden esetben működik (nekem eddig 3 játékból csak 1-nél)

- Sense and Sanity (bár ehhez lehet nem kell root): ha a telefont fejjel lefelé fordítod lenémítja a bejövő hívást, vagy ha már felvetted kihangosítja (HTC-knél alap funkció, meg talán még pár gyártónál, de custom ROM után csak ezzel az appal működik)

- Seeder: nehéz lenne elmagyarázni mit csinál, itt már leírták: [link]

- Titanium Backup: ha backup, akkor csak ez jöhet szóba

- Clean Master: task killer (ICS-től felfelé ez már felesleges) és mindenféle takarítóprogram egybe, érdemes megnézni

2013. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Advanced Mobile Care: Vírus írtó,tisztító,ellenőrző,ram tisztító,játék gyorsító remek app én is ezt használom.

Bpmenetrend: Bp-n nagyon hasznos.

Időkép :Időjárás jelentésben profi.

Whatsapp :Ingyen sms küldő és mms küldő 1 évig aztán 1$ de ha nem kell letörlöd,nagyon egyszerű,ezt használom és bevált.

SoundHound :ha hallasz egy zenét bárhol és nem ismered ez zel felvehetel egy részletet és megkeresi az előadót és stb,remek app.

2013. márc. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyet kifelejtettem: Tasker

Ez egy automatizáló program, bármit be tudsz vele állítani, hogy pl. cellainformáció alapján kapcsolja be/ki a wifi-t, tehát ha otthon vagy magától bekapcsol a wifi, vagy rakja maxra a fényerőt vagy tényleg akármit be lehet állítani.

2013. márc. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!