Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy sony Xperia tipot...

Vettem egy sony Xperia tipot pénteken. Akkor este töltottem fel és most megint kell. Nagy. Baj? Többet kéne bírnia?

Figyelt kérdés
Köszi előre is.
2013. márc. 24. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
ha használtad, akkor alap, hogy másfél-2nap alatt lemerül. ha azt nézzük, akkor sok teló még ennél hamarabb is simán lemerül.
2013. márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen használtám elégge most is arról írok.
2013. márc. 24. 14:16
 3/5 anonim ***** válasza:
na akkor ne csodálkozz :D . 2napot bír kb az aksi normál használat mellett
2013. márc. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Verbőczi Dávid ***** válasza:
Jó az akku!Ne aggódj!Nekem pl. volt olyan,hogy 5 napig is bírta (persze kevés,nagyon kevés használat mellett) és az 5. napon az akkufeszültség 51%-on volt.
2013. márc. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Verbőczi Dávid ***** válasza:
De itt egy tipp (Tipo gazda vagyok):menü-és ott megkeresed a menübe azt az appot,hogy SÚGÓ és ott segít a telefon az akkunál és más dolognál is.
2013. márc. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!