Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beleejtettem a telefonom a...

Beleejtettem a telefonom a kádba és beázott. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Csusztathatós SE, az akksit kiszedtem, megtörölgettem, a telefont is megtöröltem és beleraktam az akksit. Nem tudom mitől, de mikor megpróbáltam bekapcsolni folyamatosan rezgett. Akkor gyorsan szétkaptam, az akksit, sim kártyát is kivettem, és most szárad a telefon, de ha közel rakom a fülemhez hallom ahogy recseg vagy nem tudom, a gombok alatt. Menthető még?
2009. szept. 17. 23:13
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
várj vele, nekem is kellett vagy 1-2 nap még rendbe jött. remélem nekedis rendbe fog.
2009. szept. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el szervízbe, ott szét tudják szedni rendesen, és megnézik, hogy nem lett-e nagyobb baja!
2009. szept. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

köszii.

az a helyzet hogy 14 éves vagyok és zsir uj 1 hónapos teló, elég sokat könyörögtem érte, aztán apáék nagy nehezen megvették, és most eléggé félek a reakciójuktól, szóval mindent megteszek hogy meggyógyuljonn....

2009. szept. 17. 23:58
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a szerelőt, ő majd pontosabb infókat ad.
2009. szept. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj belőle, és legközelebb ha vízbe ejted, szedd szét darabjaira, és legalább 1 hétig szárítsd. Ha nem szárad ki teljesen, és úgy kapcsolod be, zárlatos lehet, és akkor mehet a kukába. Valószínűleg most ez utóbbi történt, de azért még most is megér egy próbát az 1 heti szárítás.
2009. szept. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
:'(
2009. szept. 18. 01:49
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én telefonáltam a szakadó esőben, beázott és azóta nem hallok semmit, egyszerűen nem tudok rajta telefonálni, minden más megy, csak nem lehet hallani, amit a vonal másik végén mondanak. Mondjuk van másik, úgyhogy nem sírtam ki a szemem, de csodálkoznék, ha neked egy kád víz után nem adná fel teljesen. Szerintem szervizben tudnák megmondani..
2009. szept. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Szedd szét darabjaira, amennyire csak lehet és legalább 3 napot hagyd száradni. Nekem egyszer sikerült így megmentenem.
2009. szept. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
A tesóm telója is a kádban landolt anno, szétszedtük, hajszárító + szabad levegőn 2 nap száradás után olyan volt, mint régen. Igaz, mi nem próbáltuk meg bekapcsolni 3 napnál korábban.
2009. szept. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Vízbeesés után az első h kikapod az akkut mert feszültség alatt a víz kicsinálhatja az érzékeny IC áramköröket, mert ebben már gyakorlatilag processzor dolgozik. Ugyanez az eljárás mindenféle más híradástechnikai cuccal pl fényképező ipod, palmtop stb, azonnak szárazra és akku kifele.

Ha pár nap száradás után nem tér észhez akkor valszeg kuka, mert a gombok kontaktoraiban maradhat a vízben lévő szennyeződésből száraz formában ami működési zavart eredményez. A garancia ami még biztos van rá nem tom h ilyen esetekre is él-e mivel ez a te oltári balf*szságod volt h ilyen helyre cipeled a telefont, amikor azt fürdőszoba és víz közelébe se szabadna vinni, mivel a pára is hazab*ssza, így szauna és kocsimosó közelébe se! Ha kinyírtad a telefont akkor meg vállald az ősök előtt a stiklit.

És te ne próbáld szétszedni, ha ki kellene pucolni akkor először szakszervíz, nyilván ők nem az első ilyen esettel találkoznak, megvannak rá a megfelelő vegyszereik h kipucolják.

2009. szept. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!