Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok iphone-ra ingyen...

Kvindzsó kérdése:

Hogyan tudok iphone-ra ingyen zenét letölteni? Már rajta van az iTunes alkalmazás, de ott nem látok semmilyen ingyenes letöltési lehetőséget. Esetleg kell hozzá még valamilyen program?

Figyelt kérdés
Iphone ingyenes zeneletöltés

#Iphonezeneletöltés
2013. márc. 27. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
akkor add el az iPhone-od, és vegyél belőle zenéket...számítógéped nincs?
2013. márc. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért ilyen flegma választ kaptam??? Nyilván van számítógépem és miért kellene eladnom az iphone-om???
2013. márc. 28. 00:20
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
mert nem tudod használni se. minek letölteni, ha gépről is simán tudnál zenét rárakni.
2013. márc. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mivel nem lehet sima gépekről egy apple termékre tenni semmit mivel úgy le van védve!!! Tehát akkor ki nem tudja használni sem?? Kérlek ne írj ide, értelmes válaszokra lennék kíváncsi. Köszi
2013. márc. 28. 10:51
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
ennyi észt...:D biztos akkor én varázsoltam az iPhone 4-emre zenéket, vagy nem tudom hogy vannak rajta, de nem megvettem őket...-.-
2013. márc. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
hozzáteszem van egy olyan alkalmazás, hogy iTunes, rémlik?
2013. márc. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
aZ I Tunes ben lehet bemásolni gépre letorrentezett zenéket és rá az iphon-ra. legalábbis az ipodomnál igy van.
2013. márc. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
mindenhol így van, csak az okos gyerek nem jött még rá...:D
2013. márc. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fogod az iTunes-t, kijelölöd a UltraWarezCrackHackTorrent könyvtáradat Music librarynak, szinkronálsz, és az összes zene a mappából rámásolódik.
2013. márc. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Töltsd le az appstoreból: PlayTube!!! gép nélkül a legegyszerűbb így. Van más hasonló alkalmazás is.
2013. márc. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!