Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android telefon fillérekért?

Android telefon fillérekért?

Figyelt kérdés

Van egy Galaxy S-em, ha esetleg kapok tizenvalahányezer forintot, tudok venni abból még egy telefont mindennapi használatra (zenehallgatás, gépelés, telefonálás) apródon? A Samsungot inkább nehezebb dolgokra (HD játék, filmek, web) használnám, kímélném mindennapokban. Kritériumok:

- Android rendszer

- Xperia, vagy valami egyedi, elegáns formaterv (a külső sokat számít nekem!)

- Újszerű, max. pár hónapos

- Ne legyen súlyos szériahiba (pl. szalagkábel rossz, gyorsan tönkremegy, kilazul, stb.)

- Alsókategória


Esetleg ilyenekre gondoltam, mint pl.:

- Xperia X10 Mini

- Xperia X10 Mini Pro

- Xperia X8



2013. márc. 27. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ameddig leírtad ezt,addig az apródon lehet találtál volna egy telefont..nem volt értelme ennek az egésznek..azt kérded h tudsz-e 10-20 ezer között telót venni,válasz: biztos..azt a kritérium részt megint nem értem,h minek kellett,azt ott kell nézegetni ahol veszed/rendeled!
2013. márc. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nincs még pénzem, ráérek spekulálni, az apród is csak példa :) a fontos nekem, hogy a telefon szép legyen, egyedi és ne gagyi (pl. mint a fentiek)
2013. márc. 28. 21:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Hallod, a Galaxy S akkor volt felsőkategóriás amikor az Xperia X8 kifutó modell volt...
2013. márc. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Most hogy jön ide a Galaxy S? Nem olyant akarok, hanem olyan alsókategóriás telót, mint a fentiek. Ami nem abszolút gagyi és egyedi a formaterve.
2013. márc. 31. 11:30
 5/12 A kérdező kommentje:
És egyáltalán hol írtam ilyet?
2013. márc. 31. 11:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt írtad hogy van egy Galaxy S-ed.És úgy beszéltél róla mintha valami felső kategóriás csoda lenne.Azért manapság már egy gyengus modellnek számít.Szerintem felesleges venni egy másikat "mindennnapi" használatra.
2013. márc. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy otthon filmet nézek rajta, netezek, játszom és elég sokszor akkor merül le, amikor indulnék otthonról, meg jó lenne egy gyengébb telefon is, azt viszont sms-re, hívásokra használnám. A Galaxy-t ált. repülősbe teszem, ha játszom/mozizom, mert ilyenkor belassul utána, vagy kikapcsolja, elég idegesítő. Viszont így nem maradok le semmi hívásról.
2013. márc. 31. 12:13
 8/12 A kérdező kommentje:
*mmint akkor lassul be, ha közbe hívnak, vagy ilyesmi
2013. márc. 31. 12:14
 9/12 anonim ***** válasza:

A fentiek közül Xperia X8, a miniknek szerintem mindennapi használatra nem elég a kijelzőjük.


A helyedben én ZTE Blade-t vennék, annak idején #1 volt az alsó középkategóriás telefonok között.

2013. márc. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A ZTE Bladeből elég nehéz jó állapotút találni, mert spórolósan lett összerakva és már nem forgalmazzák egy éve kb.
2013. márc. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!