Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem működik a facebook zero -...

Szpeti1991 kérdése:

Nem működik a facebook zero - mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Nem katasztrófa, csak igazából érdekelne, hogy miért van az, hogy tegnapelőtt (03.26.) még működött a telefonomon (androidos ZTE) a 0.facebook.com, ma meg már nem. Eddig ilyen nem volt (másfél éves telefon, flottás csomag). Átdob az m.facebook.com-ra és kiírja, hogy "Sorry, 0.facebook.com is only supported by select mobile carriers and is not available from your mobile carrier."

Mit tudok tenni? Vagy milyen telefonszámot keressek és hol, akik esetleg tudnak válaszolni?


Előre is köszi :)



2013. márc. 28. 01:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a fedettség nem teszi lehetővé a 3G kapcsolatot hanem csak pl GPRS, akkor nem ingyenes.
2013. márc. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem jó a lefedettség. És igazából semmi nem történt tegnapelőttről tegnapra virradóan, ami indokolná a leállást...

De köszönöm a választ, azért ellenőrzök mindent :)

(egyébként budapesti vagyok, nem hinném, hogy lehet gond a lefedettséggel)

2013. márc. 28. 11:13
 3/6 anonim válasza:
Megszűnik az ingyenes face, nekem sem jött be ma... csak a fizetős :S
2013. márc. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ezt

[link]

2013. márc. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hufnager Steve válasza:

1777 és kapcsoltasd a kollégát valahogy juss el odáig.

vagy

*111# szintén kapcsoltasd csak ez szöveges

vagy

ugyfelszolgalat@t-mobile.hu

vagy

[link] jelentkezz be!

vagy

1430 ügyfélszolgálat!



Remélem hasznos!

2013. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Felmentem a facebook oldalukra, de azt mondták, hogy nem tapasztaltak hibát. Nahát, ha százan írnak az üzenőfalukra, s a nagy részükre még reagálnak is (enyémhez hasonlót...), az tényleg kevés tapasztalatnak.

no mindegy, egyszer csak megjavult. És azt is írták, hogy meghosszabbítják a szerződést, szóval továbbra is lesz zéró.

Aztán láss csodát, egy későbbi írásuk:

"A napokban többen is jelezték, hogy problémát tapasztalnak a Facebook Zero használata során. Többnyire a hiba az (amit Te is jeleztél), hogy a böngésző átirányít a nem díjmentes m.facebook.com, esetleg a www.facebook.com oldalra. Ebben az esetben lépj vissza a 0.facebook.com linkre, amelyet követően már ismét a megszokott módon, díjmentesen használható a felület!"

Bár ez nekem rohadtul nem jött be, és gondolom annak, aki fizet ezért, nem is olyan jó játék, de végül csak megjavult a rendszerem.


Azért írtam le mindezt, hogy jelezzem, a probléma megoldva, de nem én oldottam meg, csak "megjavult".

Köszi mindenki válaszát!

2013. márc. 30. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!