Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Prestigio 4040 duo-m....

Van egy Prestigio 4040 duo-m. Tapasztalatokat megosztanátok velem?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni, hogy lehet-e valami extra dolgot csinálni vele? (Szeretnék rá egy Jarvis szerű kezelő felületett. Neten kerestem de nem találtam használhatót.)
2013. márc. 28. 20:06
 1/2 anonim válasza:
én most akarok venni egy 4020-as modellt. eddig mi a véleményed a telefonról? a netten kevés hozzászólást lehet találni erről a típusról?
2013. ápr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kis telefon. Képeken annyira nem,de élőben nagyon jólnézki. Elegáns, nem tömegmárka, és egyedi készülék. Jól működik rajta minden, szerintem annyi pénzért (40K) bőven megéri. Gyakorlatilag olcsón kapsz egy minőségi telefont.
2013. máj. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!